Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon kicsit a szemeim, a...

Nagyon kicsit a szemeim, a szempilláim meg rövidek, és alul nincs is sok, max 2mm.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szempillaspirál nem használ sokat, pedig elég jó minőségűt használok.Nem lehetne valamivel növelni a hosszát?
2008. júl. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el magad. Mondjuk, nekem is pont ez van, meg ráadásul kicsit szeplős is vagyok. És képzeld: nagyon sokan azt mondták, hogy nagyon aranyos és illik hozzám.

nem minden fiúnak tetszik a nagy szem vagy szempilla. Ez már a reklámok hatása. Szóval fel a fejjel, szó szerint :)

2008. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, csak tényleg nagyon kicsik a szemeim és kíninak néznek..és elég zavaró, hogy egyfolytában két kiló sminket kell a pofámra kenem ,hogy ne nézzenek annak......:S és ezt nem tudom elfogadni sehogysem..
2008. júl. 28. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A genetikai adottságaiddal nem lehet mit kezdeni, sajnos. Persze elmehetsz plasztikai sebészhez, de biztos, hogy megérné? Ahhoz, hogy nagyobbnak láttasd a szemed, nem kell feltétlenül két kiló sminket magadra kenned: egy ügyesen megválasztott szemkontúrral és szemhéjárnyalóval csodákat lehet elérni!
2008. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 3D műszempilláról már hallottál??? Nézz utána, akár a jutubeon (na, remélem, jól írtam...) pár videót, azt kimondottan az ázsiaiak találták föl, valószínű, hasonló problémák miatt!!! Próbáld ki, tök szuper!!!

Egy kozmetikus

2008. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az kb mennyibe kerül?
2008. júl. 29. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, egyáltalán nem reklámozás céljából javasoltam, hanem azért, mert Én is csinálom, és látom a vendégeken (és igen, volt már kis szemű, rövid pillájú is köztük) a teljes átváltozást! Megnőtt (persze csak optikailag...) a szemük, sokkal nyíltabb és ragyogóbb tekintetet csinál! Nálam 7000.-, csak a magam nevében tudok nyilatkozni az árról. Tartóssága 8-10 hét, de u.úgy lehet tölteni, mint a műkörmöt, akkor akár évekig is viselheted!
2008. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:):)

(amúgy olvastam valahol, ahová azt írták, hogy 13 ezer:S:S)

2008. júl. 30. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen szemfestek nelkul ...de en csak szemceruzat (alul) hasznalok es rimmelt
2008. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!