Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Letöredeznek a szempilláim!...

Letöredeznek a szempilláim! MIt tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Bárhogyan vigyázok rá(pl.nem alszom sminkben),egy idő után mindig letöredeznek a szempilláim.Szempillaspirált szinte mindennap használok,abból is a nem vízálósat.Az alig pár mm-esre letört szempilla elég ronda látvány:S Mit tehetnék a töredezés ellen?
2009. szept. 5. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd olívaolajjal, az használ :)
2009. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha töredeznek akkor mindenféle szempillafestéket el kell felejteni. Legalább 4-6 hónap, mire látható lesz a változás.

Ricinus olajat lehet venni patikákban párszáz forint azzal kell kenni, szép erős fényes, rugalmas lesz tőle.

Rá kellene jönni a probléma okára, miért töredeznek. Nincs vitaminhiányod? Rendesen étkezel? Körmeid, hajad rendbe vannak?

De van akinek simán nem bírja a szempillája a festéket és így letöredezik. Lehet másfajta spirált kellene használnod, vagy érzékeny szemre valót.

Ajánlom próbáld ki valamelyik natúrkozmetikumot, hátha azt bírja a szemed. A dmben kapható alverde azt hiszem ilyen, de úgy tudom az oriflameben sincsenek káros dolgok.

De én azt javaslom ha egészséges pillákat akarsz ne spirálozz! Max csak alkalomra.

Lehet úgy sminkelni, hogy a pilláidnak mindegy legyen ki vannak-e festve vagy nem. Én pl csak kontúrozom a szemem nagyon erősen meg rakok rá valami festéket még vagy csillámot ha akarok de a szempilláimhoz nem is nyúlok.

2009. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!