Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel dúsíthatnám meg ennyire...

Mivel dúsíthatnám meg ennyire az alsó szempilláim, mint ahogy Kim Kardashiannak van az első képen? Mi a titka?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 15. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Méregdrága spirál + műszempilla :D
2011. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:(

Szálas műszempilla is megteszi vagy azt úgy nem lehet?

2011. febr. 15. 23:54
 3/10 anonim ***** válasza:
abszolút műszempilla a szempillát nem lehet ilyen szinten dúsítani.Őnála mint modell,alap a műszempilla.
2011. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Chanel inimitable intense szempillaspirál. Nekem pont így néznek ki tőle az alsó pilláim.
2011. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó neked:)Mennyibe kerül egy ilyen spirál?
2011. febr. 16. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp műszempilla, mert 3 szálból egy csodaspirál sem tud ilyen dúsat varázsolni. Lehet kapni direkt alulra tehető műszempillát.

Szerintem egyébként elég undorító, hogy az összes szempillaspirál reklámban hatalmas műszempilla van a modelleken...és sajnos van aki elhiszi, h tényleg ilyen hatása lesz mindenkinél.

2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kend be minden este szempilladat ricinus olajjal. Ket het alatt sokkal surubb, hosszabb lesz. Havonta festesd.
2011. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Akkor az a méregdrága spirál. És amúgy az egyik válaszoló írta, hogy kevésből nem lesz sok. Nekem a legtöbb spirál többet árt, mint használ, mert eleve olyan dúsak és hosszúak.

Amúgy igen, a Rimmelesnél láttam kiírva, hogy a reklámban látható csajon műszempilla is van, amúgy nem írják.

Az Avonos spriálok jók amúgy. Nekem csak Essence van meg Miss Sporty, azok nem jönnek annyira be, az Essence nem rossz,de többet vártam. Meg van 1 Noname,amit decemberben adtak az IM-hez. Még az a legjobb. Annak más is a keféje.

Decemberben volt kifestve Avonossal 1x, és az volt messze a legjobb.

2011. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Műszempilla.


off. Kim annyira gyönyörű:)

2011. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,az Avon-t meg is büntették pont ezért.Én mindegyik ilyen hazug haszonleső céget megbüntetnék,ha tehetném.Sajnos nálunk,itt Kaposváron nem lehet kapni ilyen alsó műszempillát,legalábbis én még nem láttam.

Hol szerezhetnék be egyet?

2011. febr. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!