Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az eredeti sötétbarna...

Ha az eredeti sötétbarna hajamra rákenek kiszőkítő hajfestéket, akkor mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Még soha sem volt festve a hajam, és már több éve gondolkozom a világosításán.Legjobban világos barnát esetleg szökés barnát szeretnék. Szerintetek ez lehetséges,ha igen hogyan? Otthon meg lehet csinálni,vagy érdemes fodrászhoz menni? nem szeretnék több ezret rászánni..

2014. máj. 13. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Világosítani nem egyszerű, a sötétbarna vörösödik ha szőkíted, ráadásul nem egyforma színű lesz a töve, közepe, vége sem. Bízd jó fodrászra ha sose csináltál ilyet. Mert ha elrontod otthon az jóval többe fog kerülni és a hajad is tönkremegy.
2014. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fodrásznál mennyibe kerül?
2014. máj. 14. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna az eredeti hajszínem, én a londa legvilágosabb szőke árnyalatával festettem be. Rendesen betartottam a hatóidőt, egyenletes szőke (nagyonpici vörös beütéssel) hajszínt kaptam, szép volt csak nekem nem állt jól:)
2014. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem festett sötétét barna hajam volt, rákentem 2 doboz szőkítőporos hajfestéket (a hossza miatt kellett annyi) de és abba még kevertem +12-es oxit és egy negyed üveg hidrogént. a színe megegyezett vöröses rozsda keveréke volt a végénél, a teteje alatt egy cm-el fekete maradt és a tövei pedig hófehérek voltak. Rá 2 napra ráfestettem még egy szőkítőporos hajfestéket, ekkorra már eléggé elviselhető színe lett.. ilyen szőkés vöröses színe lett.: [link]

tetszett, de ez nem volt elég.. még egyszer raktunk rá szőkítőporos festéket.. itt már szőke voltam. viszont amikor fel volt kötve a hajam, akkor láthatóak voltak benne a vörös csíkok.. mintha melíroztatva lenne a hajam.. ami csak a világosbarna festés után nem látszott, most pedig újra szőke vagyok, viszont kerülöm a hajvasalást, a hajgöndörítést, a szőkítőporos hajfestékeket, mert a hajamból 20cm leégett, ezért le kellett vágatnom. a hátam közepéig érő hajamból egy vállveregetős haj lett. Azt nem tudom, hogy az eredeti hajadat hogy szívja ki.. Szerintem nem lesz annyira gáz, mint az enyém. Sok szerencsét, és ha megcsináltad mindenféleképpen írd le az eredményt:)

2014. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el jobban jársz, ha kicsit többet szánsz rá, de jó eredményt kapsz cserébe. A szőke nagyon kényes árnyalat. Vagy sárgás lesz, vagy vöröses, vagy egyenetlen/foltos...Nem éri meg szerintem otthon próbálkozni ezzel.
2014. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!