Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ahova jártok szoliba, ott...

Ahova jártok szoliba, ott nektek kell magatok után kifertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Régen ahova jartam, az ott dolgozó csajok takarították, de a mostaniban a nő megkért, hogy mindig takarítsam ki magam után! Amivel nincs különösebb problémám, csak eddig sehol nem kérték!
2014. máj. 15. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk a recepciós takarítja a szolikat, de van kihelyezve fertőtlenítő, ha a vendég nem bízik a munkánkban. Dolgoztam olyan helyen, ahol elvileg a vendégnek kellett volna takarítani a szolit, ki is volt írva, de senki nem takarította, csak én (nem fogyott a papírtörlő). Undorító belegondolni, hogy milyen koszba feküdtek egymás után az emberek.
2014. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen! múltkor amikor voltam, hallottam ahogy az előttem lévő kb 2őt spriccelt, és ennyi... én elég alapos vagyok, így ha fekvőbe megyek, magam előtt is kitakarítom, mert ki tudja az előttem lévő, hogy takarította ki??? Bár a párom meglehetősen kiakadt és kijelentette, hogy ez nem az ő dolga..ezért fizet! valahol igaza van...
2014. máj. 15. 13:08
 3/3 anonim válasza:
Nálunk nem kötelező,de én szoli előtt és után is kitakarítom a gépet! Biztos ami biztos! :)
2014. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!