Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki, hogy 12 évesen borotválo...

Ciki, hogy 12 évesen borotválom a lábam, karom, intim részt, hónaljam és a hasamon a szőrcsíkot?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen az alkatom,nagyon korán szőrösödni kezdtem és a suliban sokat csúfoltak miatta,főleg ha uszodában vagyunk és ott azért nagyon látszik.

2014. máj. 16. 06:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
A gyantázás fáj, de tartósabb és meg sem erősödik tőle a szőröd.
2014. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Örökletes? Ezt orvos mondta megfelelő vizsgálatok után? Mert nálunk is mindenki szőrös, ettől függetlenül nekem hormongondok miatt szőrösödött a hasam is meg mindenfelé rettentően... gyógyszerekkel helyre lehet hozni.

Az intim részt nem értem minek borotválod, azt senki nem látja jó esetben, 12 évesen csak nincs még szexuális életed... bikinivonalat bőven elég borotválni. Habár inkább gyantázz szerintem is.

2014. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Hát én a borotvát elfelejteném és gyantáztatnék inkább. Így jó eséllyel egy 10 év múlva olyan szőrös leszel mint egy majom.
2014. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sokak szerint a borotválás nem is erősíti a szőrt! Amúgy meg már most olyan vagyok mint egy majom,azért borotválkozok.
2014. máj. 17. 12:25
 15/21 anonim ***** válasza:
20%
Hát akkor csináljad.
2014. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem hallgatod meg a tanácsokat és támadóan válaszolsz, akkor minek tetted fel a kérdést? Nyilván mindenki hülye, te nagyon jól tudod, milyen következményei lesznek, ha borotválod, ne is figyelj olyanokra, akik már átmentek ezen. De nem bántalak, csak 12 éves vagy, majd rájössz.
2014. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem! Hol itt a támadó válasz??? Sok helyen olvastam,hogy nem erősödik tőle.a.szőr ennyi.
2014. máj. 17. 14:23
 18/21 anonim ***** válasza:
22%
Sok helyen olvastad, más meg mást TAPASZTALT! Ennyi.
2014. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Erősödni tényleg nem erősödik a szőr. Csak a vágási technika miatt vastagabbnak, durvábbnak tűnik. És mivel még fejlődsz, csak több szőröd lesz. Ezért lenne célszerű tövestől megszabadulnod tőle, hogy gyengüljön. 16 évesen, amikor majd olyan szőrös leszel, hogy hiába borotválkozol, a fekete töve látszani fog a szőrödnek annyira, mint most két nap után, kínok kínjait fogod átélni gyantázás közben.
2014. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
77%

Én is 12 évesen kezdem leborotválni a fent említett helyeken a szőrt. A hasamon 3 borotválás után megerősödött..azóta nem igazán nyúltam ahhoz a területhez.

Most 15 éves vagyok és eljutottam arra a pontra, hogy én nem bírom a két naponta esedékes borotválást..ezért nem régóta gyantázok..fáj-fáj de sokkal jobb mint 2 naponta borotválkozni.:)

2014. aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!