Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap nullásgéppel lenyírtam...

Tegnap nullásgéppel lenyírtam a hajamat (ami kb.5 centi hosszú volt), mert nagyon sűrű, tesiórákon beizzad, és van a fejbőrömön valami, ami haj alatt viszket. Kicsit megbántam, de legalább most nincs viszketés. Milyen gyorsan nő vissza?

Figyelt kérdés
Tudom, egészséges táplálkozás, vitaminok és a sampon is fontos szempontok, de komolyan, nem bírtam ezt. A sok szárítás meg ilyenek elől kellett egy kis szünet. (16/f)

2014. máj. 17. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha átlagos tempóban nő, akkor 4-5 hónap.
2014. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felül 2 centi oldalt fél centi. Ez még viszonylag tud szellőzni, jobban ne növeszd.


Amúgy lehet azért viszket mert nagyon zsírosodik. Ez akkor lehet ha valamivel folyton kiszárítod és így kompenzál (vagy táplálkozás stb). válts sampont, ha eddig zsíroshajra valót használtál próbáld ki a korpásodás ellenit, vagy valami gyenge bio dm-es sampont keress. Esetleg valami hidratálóval is bekenheted a fejbőröd időnként.

2014. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!