Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Egyrészt az a gondom, hogy évek óta nem nő a hajam..Vagy ha igen akkor rettenetesen lassan és keveset, már minden nyavalyát kipróbáltam, köztük a sokak által istenített ricinusolajat, de sok változást nem látok.. Szerintem ezt majd bőrgyógyásztól fogom megkérdezni, viszont! Tényleg próbálok odafigyelni a hajamra, jó ideje nem vasalom, sem semmi más, hogy ne károsítsam, mindig vágatok a végéből, kenem ricinusolajjal, balzsam, hajvégápoló minden.. és mégis szöszös és olyan mint egy szénakazal. Annyira irigylem azokat, akiknek szép puha és selymes a hajuk, de hogy csinálják? Ápolom rendesen, még sem olyan, mint amilyet szeretnék.

A másik: rengeteg barátnőmnél láttam már, és neten is néztem videkat, hogy mikor nekiállnak szárítani a hajukat, akkor van akinek csak sima szárítástól, másnak körkefe használatával tök egyenesre szárad meg a haja, és tök szép puha. Én akárhogy szárítom az istennek nem marad sem egyenes, sem más, olyan mint egy bokor.. Pláne miután megszárítom az egész, mint az oroszlány örénye, összevissza áll. Mit csinálhatnék, hogy ne kelljen órákat szenvednem a hajammal, hogy valahog kinézzen? Annyira rossz, hogy egy csomó időt eltöltök vele, és legszívesebben ki se mennék az utcára, mert utálom ahogy a hajam kinéz, és így nem is érzem jól magam. :(

Valami tipp, légyszíves!! :(


2014. máj. 18. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sem nő szinte semmit 3 év óta mióta a fodrász vágott belőle 10cmet, göndör a hajam de selymes, puha, ha ricinus olajjal kened tegyél hozzá egy kis mézet - miután hagytad állni és alaposan megmostad ecetes vízzel öblítsd (1l víz, 1 evőkanál ecet az ecet szag elfog párologni ahogy szárad a hajad de ha teszel hozzá illó olajat nagyon jó illata lesz a hajadnak)nem kell lemosni (az ecettől puha, selymes, fényes lesz a hajad). Ne szárítsd meg mert nem lesz tőle egyenes akárhogy próbálkozol csak annak akinek alapból egyenes a haja inkább hagyd megszáradni és vizesen fésüld ki, nagyon szép göndör lesz, az egyenesítést pedig felejtsd el a göndör haj sose lesz tartósan egyenes akármit is reklámoznak, félnap múlva visszafog göndörödni és csak annyit érsz el a hajegyenesítéssel hogy tönkre teszed a hajad és hullani kezd
2014. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!