Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először mennék szolizni,...

Először mennék szolizni, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) 16 éves vagyok és eléggé világos a bőröm.Már kicsit gáz,hogy felvennék egy rövidgatyát de mégse mert fehérek a lábaim,szóval elhatároztam,hogy elmegyek szolizni.Hány percet javasoltok elsőnek?mennyit lehet tőle barnulni?előre is köszi:D

2014. máj. 19. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
18 alatt tilos, ha nem tudnád!
2014. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Azaz, menj szoliba hogy ráncos, sárgás bőrszíned legyen. Habár ha nagyon fehér vagy akkor simán csak vörösre sülsz ott 3 perc alatt is. Ne zavarjon hogy kint süt a nap, és lehet napozni, sokkal szebb színt ad, egészségesebb, sőt ingyen van!!

Az se zavarjon hogy minden második csajnak fehér a bőre, és a fehér bőr a leggyönyörűbb... nem értem neked mi bajod ezzel.

2014. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Nem engedhetnek be, vagy ha igen, akkor az a hely olyan is, nem tartják be az előírásokat...

2. A barnulás=bőrkárosodás olvasd el ezt, sosem akarsz többé szoliba menni: [link]

3. Már miért lenne gáz a fehér bőr?

4. Ha barnulni akarsz, az egyetlen egészséges megoldás a barnítókrém, de az macerás, sárgás színt eredményezhet, foltos, büdös (bár a szolizás után is az), stb.

5. Nem tudom, hol élsz te, de nézz körül a sztárok között...Az eleve latin típusú nőkön kívül szinte mindenki világos bőrű, mégis szépnek tartják őket.

Az, hogy mennyit barnulnál, az egyénfüggő, az is lehet, hogy semennyit, az is lehet, hogy megégnél, velem mindkettő előfordult, amikor voltam olyan bolond, hogy kipróbáljam...

2014. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet menni 18 év alatt,kedves első válasz adó:Dnekem nem tetszik a fehér bőröm és rosszul érzem így magam.szerintem az a legfontosabb,hogy jól érezd magad a bőrödben és ne feszengj.És nyugalom,anyukám 43 éves lesz jövőhét szerdán,ő is szolizott fiatalabb korában és nem ráncos és a bőre sem sára
2014. máj. 19. 18:58
 5/6 A kérdező kommentje:
*sárga
2014. máj. 19. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

de okos itt mindenki :D


"Azaz, menj szoliba hogy ráncos, sárgás bőrszíned legyen. "

először menne, nyilván rögtön ráncos lenne... lol... ez olyan mintha azt mondanád h ne igyon meg valaki egy pohár bort mert alkoholista lesz...


"Ha barnulni akarsz, az egyetlen egészséges megoldás a barnítókrém"

nyilván egészséges vmi kémiai cuccot magadra kenni ami azt se tudod h micsoda...


"Már miért lenne gáz a fehér bőr? "

láttál már svédeket a tengerparton?


nem magadból kéne kiindulni, mert aleírosd alapján neked senki nem mondta el h a szoli mire jó és mennyit kell bent lenni.


Kérdezőnek pedig. Első alkalommal 3 perc aztán lehet növelni mondjuk 5 percre. Sztem 4-5ször mész és már barna leszel, de lehet elég kétszer elmenni aztán már kifeküdhetsz napra.

[link]


De a legtutibb ha kiválasztasz egy szimpatikus szalont odamész és megkérdezed. Általában nagyon kedvesek szoktak lenni a lányok és mindent elmagyaráznak. Mert szoli függő is, hogy mennyit lehetsz bent elsőre.


A személyidet meg nyilván nem fogja senki elkérni, bár én nem hallottam még erről a törvényről.

2014. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!