Pattanasok ellen?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok es meg mindig nagyon pattanasos a borom. Nagyon sok kremet, lemosot, szappant hasznaltam de semmi nem valt be. Mit tehetnek?

2014. máj. 21. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász, allergiavizsgálat. Szedsz fogamzásgátlót, bármi egyéb gyógyszert, ami befolyással lehet a hormonokra?

Miket eszel?

A kozmetikumok, amiket használsz, miket tartalmaznak? Szilikon, alumínium?

2014. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen még mindig fél hónapig pattanásos a pofám, a menstruáció miatt. Locsolhatom domestossal, akkor is.
2014. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak :(

Gyógyszertárban kérdeztem meg, hogy mit ajánlanak, mert olyan sokféle krém, szer van, hogy nem tudok választani.

Azt válaszolták, hogy amit recept nélkül lehet kapni gyógyszertárban vagy drogériákban nem érnek semmit sem, csak kidobott pénz. Ha lenne valami hatása, akkor nem lehetne kapni bárhol.

Szóval elmentem bőrgyógyászhoz, kaptam receptköteles krémet és gyógyszert, el is múlt tőle, de ahogy abbahagytam, visszajöttek. Nem akarom újra szedni, mert akkor meg a szervezetemet vágom tönkre az antibiotikumokkal. Ráadásul nőknél a teherbeesést is befolyásolhatja egy hosszú antibiotikumos kúra.

Azóta tűröm őket, nekem is mindig menzi előtt jönnek ki. Páromat nem zavarja, észre sem veszi őket.

2014. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még lehet ebben a korban is,érdemes kozmetikushoz menni tisztításra.
2014. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!