Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a Veet hideggya...

Mennyibe kerül a Veet hideggyanta? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a dm-be és megnézed.Szerintem nem jó,legalábbis nekem nem csinált semmit,jobb a meleg gyanta.
2009. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hideggyanta csíkra gondolsz? nekem sem vált be igazán:S
2009. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. fél éve vettem a Rossmannban Veet hideggyanta csíkokat, akkor 1000 Ft volt, de most már biztosan drágább. A kezemen és combomon kívül nem vitte le sehonnan szőrt. Ott viszi le, ahol kicsit puhább, pelyhesebb. De az is igaz, hogy tartósabb, mint a borotva. Két hétig nem látszott semmi.
2009. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amennyit el kell belőle hasznákni,jobban jársz ha veszel egy gyantázó készüléket. 5000 forint és utána már csak patront kell bele venni...gyorsan bejön az ára.
2009. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél patronos gyantát inkább. A hideg semmire nem jó.
2009. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!