Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás balzsammal? Van...

Hajmosás balzsammal? Van valami értelme?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs. A hajbalzsam célja nem az, hogy tisztítsa a hajat, hanem hogy ápolja. magyarul annyit ér mintha csak vizet öntenél rá. Sőt annyi se mert a hajad be fog tőle zsírosodni. Eleve csak a hajvégekre és a hajhosszra lehetne balzsamot tenni... Meg ne próbáld!
2014. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Héregi Melinda válasza:
Szia mi célból szeretnél balzsammal hajat mosni?milyen tipusú a hajad?gondolom száraz az enyém is és én így csinàlom nekem bevált megmossom samponnal 2×er és utànna teszek rá balzsamot nem törlőm hanem rendesen arra a vizes hajamra ráteszem jól kifésülöm utànna még teszek rá mert a fésüléssel le is szedek én nem szoktam sajnálni pakolásnyit is teszek rà rajtahagyom egy kis ideig mig megmossakszok és utánna jól kimossom és csak ha nagyon hideg van akkor hajszàritozzok és nagyon szép lesz a hajam selymes puha és a szìne is szép lesz ugyanis festem a hajam és ilyenkor midig szép vörös viszont ha csak a hajvégeimre teszek akkor alul szàl a teteje meg lelapul és szàraz marad probáld ki így hàtha
2014. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!