Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintet nagyon gáz ha tele...

Szerintet nagyon gáz ha tele vagyok pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább már csak a pattanás utáni foltokkal, hegekkel. Nem merek felvenni egy nem nyakamig érő, vagy kivágott pólót se. Ujjatlant se, mert a vállam is olyan. Úgy ahogy a mellkasom, és a hátam, fejem is..Strandra se merek kimenni. A legjobb barátnőmnek alig mertem megmutatni. Tudom hogy másoknak is vannak pattanásai meg foltjai, és természetes, de engem szét cikiznének vele.

2014. máj. 24. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én is ebben a korban voltam elmentem bőrgyógyászhoz és írt fel rá oldatot. Nekem az nagyon sokat segített. Ajánlom neked is, hogy menj el vele, egy szakember mégiscsak tud rá megoldást.
2014. máj. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz,ad rá krémet.Ezért ne érezd magad rosszul.
2014. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért cikizne bárki is? És miért érdekel téged mások véleménye ennyire? Nem ettől szép/csúnya valaki. Én is tele vagyok hegekkel mindenhol, a pasiknak mégis mindig tetszek, és nem takargatom a bőrömet, annak nincs értelme.

AHA hámlasztó krémeket használj rá, attól elhalványodnak majd a foltok.

2014. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Régen is cikiztek vele, amikor uszodába kellett járnunk osztállyal. Azóta is takargatom őket.

Köszi azért, kipróbálom az AHA hámlasztókat. Abból melyik a legjobb?

2014. máj. 26. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Az almaecet is jó rá? Vagy a citrom?
2014. máj. 26. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
ááá egy cipőben járunk! :S nekem is pont ugyanez! nagyon durván foltos az arcom meg a hátam is! napozással próbálok rajta segíteni, de az sem biztos hogy segít... :( azért reménykedek, hogy egy idő után megoldódik, mert én nagyon szégyellem.. :S
2014. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!