Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra szolárium?

Pattanásokra szolárium?

Figyelt kérdés
Voltam párszor szolizni, azt mondták segit, de azt veszem észre h ugyanugy meg maradnak azok a kicsik(nagyon sok), csak nincsenek azok a begyulladt vörös pattanások. Mi a fenével kenegessem h elmúljonak,kaptam egy Avon 3in1 pattanás elleni krémet, de nem vettem észre hogy sokat segitene..

2014. máj. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

A szoli egyáltalán nem segít, csak a bőrt roncsolja.

Inkább szaunába kéne járnod meg rendszeresen tisztítani a bőrt, természetes szerekkel mosakodni, egészségesen élni, amibe a szoli sem fér bele, így nem lesz szép a bőröd soha, ha csak ártasz neki.

2014. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a szoli többet árt, mint használ.
2014. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha megengedett szolizni,de amikor hétágra süt a nap,felesleges...


Nekem is sok pattanásom volt pár hónapja. Sok alvás , sok mozgás , sok folyadék.. ; emellett teafaolajos szappan és a Himalaya revitalizáló éjszakai krémje segített.

2014. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mozgással kajával nincs gond mert edzek, meg a 8 óra alvás is megszokott lenni,akinek segitett pár dolog le irhatja, majd megnézem melyiket tudom beszerezni.A szolárium abban segitett h kiszáritotta azokat a vizes pattanásokat, meg könnyeb volt kinyomni, meg 3-4 napig nem voltak gyulladt pattanások utána(valami eu szabványos, csoki csövesbe voltam)de ha árt akkor nem megyek többet.
2014. máj. 27. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja meg tejsavó proteint és tömegnövelöt iszok, gondolom azis elősegiti a pattanások kialakulását.
2014. máj. 27. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,elősegíti.Ha egy mód van rá ne idd őket.A szoli csak tovább rontja a helyzetet.Ecsetelőt vegyél ami nagy dózisban tartalmaz fertőtlenítőt,így leszáradnak.
2014. máj. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy kozmetikussal [link] ezt a szettet ajánlotta, az étrend kiegészitők szedését nem szeretném abba hagyni,de ha késöbb sem javul a helyzet akkor feltétlen.
2014. máj. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!