Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A narancsbőr eltűntetése...

A narancsbőr eltűntetése tényleg szinte lehetetlen?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatom van, nincs rajtam súlyfelesleg. '8-20 éves koromban már észrevettem, hogy kezd narancsőrös lenni a combom, de a párom és a családom mindig azt mondta, hogy ez semmi, nincs narancsbőröm! Teltek az évek ésgy látom egyre rosszabb. Hosszú idő után, kb egy é után néztem meg magam tjes alakos tükörben és elképedtem. A combom hátulról tiszta narancsbőr, és elöl a térdem felett is megjelent! Mozogni mozgok, a munkám olyan, hogy egész nap talpon vagyok, gugolok, emelek, járkálok. Enni sem eszek túl rossz dolgokat, igaz a csokit szeretem. Régebben próbáltam krémeket, de semmit nem használt és sok helyen olvastam, hogy aki erre hajlamos, az nem tud mit tenni. Fogynom nincs hová, vékony vagyok. Mivel tudnám eltűntetni, hatásosak a drágább kozmetikai kezelések?

2014. máj. 29. 19:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most 28 éves vagyok.
2014. máj. 29. 19:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kiiktattam a cukros italokat és csak vizet meg zöldteát iszok, nekem javutl a narancsbőr-szituációm, érdemes kipróbálni :)
2014. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Szia,nälam ugyanez a helyzet,en is vekony vagyok,mozgok sokat,megis "narancsböröm" van.A környezetem (a ferjem,a hugom,anyukäm,barätnöm pedig nagyon is öszintek)szerint eltulzom a dolgot.Amugyis mindenki kritikusabb önmagaval szemben.Mär egyebkent nem zavar,strandra ettöl meg büszken megyek ki.Ha egyebkent jo alakod van,hidd el,a pasik eszre se veszik,kiveve ha nagyon extrem (de en ezt nem gondolom,hogy te ilyen vagy).Amin mi nök nyavalygunk,a pasik le se szarjäk.A nagy önbizalom egyebkent is mindennel vonzobb:)!
2014. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cukros dolgokat ne igyál, ne egyél. Narancsbőr elleni krémekkel, dermarollerrel is próbálkozhatnál, azt hallottam az nagyon jó rá, én most rendeltem ilyen cuccot ebay-ről, de még a használatát csak tanulmányozom egyelőre, nézz utána, jónak tűnik. :)
2014. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Izmos, feszes nőknek sosincs narancsbőre ;). Ettől szerencsére meg lehet szabadulni, amitől nem, az a stria.
2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A csodakrémek nem segítenek, az a mozgás,amit végzel, marhára nem elég ahhoz, hogy eltűnjön.


Mint azt mondták előttem, izmos nőkön nincs narancsbőr. Sportolnod kellene, sok vizet inni,egészségesebben táplálkozni. Csinálj guggolásokat, kitöréseket,járj el futni (vagy bármi kardio edzés jó). Ezek együttesen el fogják tüntetni a narancsbőrt. Nem lehetetlen, de tenni kell érte, mint minden másért.

2014. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, még valami:


vannak kozmetikai kezelések, de egyáltalán nem biztos, hogy hatnak is. Például a wiener tekercselésről mondták, hogy jó, de az is vagy 6000-8000 Ft alkalmanként, és legalább 8-10 kezelés kell, hogy érjen valamicskét is, illetve ezt ismételni kell félévente/évente,hogy fenntartsd a szintet. Ha gondolod, próbáld ki, de egyrészt drága, másrészt nem is biztos, hogy megoldja a gondodat. Harmadrész napi 50-100 guggolást megcsinálni nem kerül semmi pénzbe, és ez 100%, hogy meghozza a várt eredményt.

2014. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikában van vákuumkezelés és nyirokmasszázs is ezek segítenek a salakanyagok és a zsír lebontását,elszállítását.
2014. máj. 30. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van narancsbőröm, igaz nem olyan durva. Napi 3 l vizet megiszom. Zöld teázgatok is, és néha tornáztam otthon, de nem nagyon láttam javulást.

Vettem egy futócipőt. Még csak kétszer voltam futni, de mintha látnék javulást. Mindenesetre szeretném tartani a heti egyszeri futást. Szerintem próbáld ki te is.

Most hogy olvasom, a guggolást is beépítem a tervbe. :)

2014. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok


Jól teszed, hidd el, hogy látványos javulást érsz el ezekkel. :) Nekem nagyon bevált, főleg a guggolás, nem csak hogy eltűnt az a fránya narancsbőr, de még formásodott is az ülepem. :D

2014. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!