Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan segíthetnék a narancsbő...

Hogyan segíthetnék a narancsbőrömön? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előzetesben: rendszeresen sportolok,hol futok,hol aerobikozom,hol kangoo-zok,illetve jógázok is. A táplálkozásom sajnos nem a legegészségesebb,de igyekszem csökkenteni a napi cukor bevitelem,illetve fehér kenyér helyett majd valami más fajtára átszokni.Vettem egy Avon Cellu-break narancsbőr elleni krémet illetve ilyen neoprén izzasztó nadrágot is. Ezekkel kapcsolatban lenne a kérdésem: eddig azt hittem,hogy az a jó ezeknél a krémeknél,ha beszívódnak,így mindig este fürdés után kentem be magam és hagytam beszívódni. Most viszont látom,hogy sokan ez alá a nadrág alá kenik edzés előtt,de nem értem,hogy hogy tudja kifejteni a hatását,ha egyből ki is izzadom?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 28. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a krémet amit vettél,én fahéjas zsírégető krémet használok.Bekenem magam és betekerem fóliába 40 percig,aztán letusolok.
2014. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A narancsbőrön a súlyemelés jobban segít, mint az ész nélküli kardió meg ugrabugra.

Guggolj súlyokkal meg deadliftezz, aztán majd meglátod.

2014. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Ezzel vitatkoznék.Én január óta guggolok súlyokkal minden nap,sőt a kitörést is azzal csinálom.5 hónap és még mindig van narancsbőröm.
2014. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Genetika. Én csak 2 hete csinálom a súlyzós edzéseket, gugolásokat, kitöréseket és nincs narancsbőröm.

Mondjuk én nem is eszek cukrot és lisztes ételeket.

2014. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy a súlyemelés eltűnteti, hanem azt, hogy segít.

Emellett persze a rendes folyadékbevitel és a megfelelő táplálkozás is fontos. Azt hittem, ez elég egyértelmű.

A kérdező futás-kardiózással kapcsolatos észrevételeit javítottam ki.

A kardiótól az ember csak zsírgiliszta lesz, nem lesz feszes és formás.

2014. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es. Gondolom nem két hét alatt tünt el. Valószinű hogy neked nem is volt.
2014. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Huhh,először is,köszönöm szépen a válaszokat! A guggolós dolog sajnos nálam nem működhet,mert a guggolást nem bírja a térdem..

2 hét alatt ami eltűnt valószínűleg nagyon minimális narancsbőr lehetett,én már sajnos az erős közepes fázisban vagyok,így idő lesz amíg halványul valamennyire..(Eltüntetni valószínűleg nem fogom tudni.)

2014. máj. 28. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy ez genetika, van akinek egyáltalán nincs lehet 100 kg is, és van akinek 40 kg-san is van.
2014. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!