Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha 12 évesen vörös, lila...

Baj ha 12 évesen vörös, lila tincsek vannak a hajamba?

Figyelt kérdés

Anyukám meg engedte mert ki mosható a festék:)

de a suliban nem fognak a tanárok szólni?:/ és barna a hajam hosszú és az alja van be festve:D


2014. jún. 1. 14:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha kimosható akkor nem igazán gond, de ne fesd még be tartósan!
2014. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha patináns a suli akkor szólni fognak.

Ha nem akkor nem.


Bár a legaljasabb verzió, hogy nem szólnak, csak a jegyeid kezdenek egyre lejjebb menni... :/


Az ember a külsejével kifejezi önmagát. Ez alapján ítélik meg. Ha a tanár egy deviáns lázadó csitrit lát így benned, aki nem tiszteli meg az iskolát azzal, hogy normálisan hordja a haját, akkor szépen lehúzza a jegyeidet bosszúból.

2014. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: Elvileg ez nem lehetséges, egy tantárgyból csak a tanulás alapján húzhat le a tanár. Ha mégis megteszi, az... Az nagyon nagy kegyetlenség.
2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy így kell lennie, de azért a tanároknak is megvan a mocskos kis eszközük. Nem feltétlen fogja buktatni ezért, de ahol hibát talál egy kicsit is ott nem azt fogja mondani, hogy "hmmm... na jó elírt egy betűt, de sebaj, megadom a pontot" hanem azt, hogy "lám, lám, az esze megint nem itt járt, no mindegy most nem kapja meg a pontot".

Előfordult már, hogy két srác az osztály teljesen más pontján ültek ugyanazt a hülyeséget írták válasznak és az egyik pipa a másik nulla pont... és ott pl szó sem volt bosszúról csak figyelmetlenségről.


Tudom, hogy ez aljas, de nem árt, ha tudja a kislány van ilyen verzió is.

2014. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom:( sajnos. , vannak ilyenek:/ de...

Köszönöm a válaszokat^^:)

2014. jún. 1. 15:08
 6/7 anonim válasza:
Vörös meg lila az széép :D :3
2014. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom:3
2014. jún. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!