Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek kiütéses? (többi lent)

Figyelt kérdés

Borotválom az intim szőrzetem és kiütéses leszek utána tudtok mondani krémet vagy valamit, hogy ne legyek az?

A gyantára sokat kell várni és barátom nem szereti ha szőrös vagyok...



2014. jún. 2. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
vizesen tusfüdővel vagy borotvazselével borotválkozz.egy helyen egyszer húzd végig a borotvát csak.utána bekenheted babaolajjal vagy vehetsz sudocremet(babaápolási cikkeknél találod).a krém direkt erre van
2014. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aloe Vera gél is jó rá.

A barátodat meg cseréld le egy értelmesebbre, mert azokat nem érdekli a szőr.

2014. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Testápoló olajjal kend be utána. Lehetőleg olyannal, amiben nincs semmi mesterséges illat meg színező anyag.
2014. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugtató krém vagy gél.
2014. jún. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)

#2 azért az engem is zavar ha megszúrom.....

2014. jún. 3. 07:12
 6/8 K. Bernadett ***** válasza:
Szia! Nagyon fontos a minőségi éles borotva, a felpuhított szőr és bőr, és a borotválás iránya, utókezelésnél pedig olyan krémet kell használni ami nem tömíti el a pórusokat, olaj semmiképp.
2014. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. jún. 3. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Hát, nemtudom, nekem a krémtől csupa kiütés meg pattanás lesz, az olajtól soha...
2014. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!