Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon igénytelen ez a lenövés...

Nagyon igénytelen ez a lenövés? (képek lent)

Figyelt kérdés

Megpróbáltam többféleképpen lefotózni, de így sem látszik annyira, azért remélem, hogy el tudjátok képzelni.

Most először volt festve, nem is igazán festve, hanem színezve ezzel a loreál casting creme gloss akármivel, de nem kopik ki, hülye voltam, nem néztem utána eléggé...

Mindegy, szőke hajat akartam, és ilyen vöröses sárga lett. Nagyon bánom már, mert ez több év szenvedés lesz, mire visszakapom az eredetit.

Szerintetek nagyon gusztustalan?

Festés, radírozás, egyebek nélkül nem lehet ezen az állapoton segíteni?


[link]

[link]

[link]

[link]


Ja, és bocsi, ha valakinek zavarja a szemét, direkt zsíros állapotában fotóztam a hajam, mert így valamivel jobban látszik a kontraszt.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2014. jún. 4. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Látszik az, nagyon is. 3-5 centinyi lenövés. Igen, elég csúf.

De ha ez vigasztal, még mindig jobb, mintha fekete hajat festettél volna csibesárgára. A te hajadnál nincs akkora eltérés.

2014. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia, nem vészes ez a haj. Nem tudom neked milyen gyorsan nő, de ha viszonylag gyorsan nő, akkor évek kérdése se lesz. Pár hónap alatt lekopik az ilyen.
2014. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Februárban lett festve, szóval kb. 3 hónap alatt nőtt ennyit.

Voltam vele fodrásznál, azt mondta, ha hozzányúl, lehet, hogy akkor sem lesz sokkal jobb, mert nem tudja pontosan ugyanolyanra befesteni, mint az eredeti.

2014. jún. 4. 10:25
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a fodrászod egy amatőr. Mi az, hogy nem tudja befesteni, a jó fodrász mindent megold.
2014. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Hat ez tenyleg kezd eleg igenytelen lenni... :-( en inkabb meliroztatbek ha nem tudnek mindig fodraszhoz menni.
2014. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha rakatnék bele melírt, akkor kevésbé lenne feltűnő? Vagy úgy aztán meg végképp igénytelen lenne?
2014. jún. 4. 10:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Ha szembejönnél velem az utcán, fel se tűnne! :) Szerintem ha nem akarod többet festetni, nyugodtan növeszd le. Nekem feketére volt festve a hajam, az eredeti hajszínem meg aranybarna, én nem veszem figyelembe, és más se nagyon tesz rá megjegyzéseket.
2014. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
annyira nem látszik, de válts fodrászt!
2014. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a fodrász hibája, mert én mondtam, hogy ne radírozzunk meg ilyesmik, mert annyira nem más szín, hogy megérje amiatt tönkre tenni az egész hajam, hogy 1-2 árnyalatot változtassunk rajta. Ezzel ő is egyet értett.
2014. jún. 4. 13:51
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
jézusom... te is meg a fodrászod is iszonyat bénák vagytok... alig van eltérés a hajad meg a festés közt, ráadásul az eredeti hajad sötéteb... amúgy egy tipp: az igazi, meg a festett hajadnak is jellegtelen ronda színe van, szóval lehet jót tenne egy harmadik szín
2014. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!