Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
A hajam szőke melírozott volt( egyébként sötétbarna hajam van eredetileg),de lenőtt elég rendesen 3 hete úgy döntöttem,hogy befestetem az egészet hamvas közép szőkére. Elmentem a fodrászhoz, nem szivatta le a hajam rákente a festéket és sajnos a hajam nem hamvas színű lett hanem vöröses főleg azokon a részeken ahol nincs benne melír. Nem is lett olyan világos mint amit akartam. Nem tudom mit csináljak , már régóta szernék ilyen hajszínt, e nem jön össze egyik nap egy tincsen kipróbáltam egy festéket ami szintén hamvas szőke de szintén ilyen vörösesre fogta be így nem festettem be vele hajam, félek a leszívástól mert így is eléggé törött a hajam , valaki tudna nekem segíteni?
2014. jún. 4. 14:46
 1/3 A kérdező kommentje:

ilyet akartam: [link]

és ilyen lett:

[link]

2014. jún. 4. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vörös, festék ezzel nem tud mit kezdeni, le kell szívatni teljesen. Amit nem ajánlok ha törik a hajad, mert ronda szénakazal lesz belőle.
2014. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet a végén visszafestetem sötétbarnára amilyen eredetileg volt :(
2014. jún. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!