Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Kevés,vékony szálú hajam volt,ezért olvasgattam utána a neten és rengeteg helyen írták a ricinusolajat,hogy jó hajnövesztő és hajdúsító. Megcsináltam.Mindent úgy, ahogy leírják.Több oldalt is megnéztem.De ezután a hajpakolás után még kevesebb lett a hajam és sokkal rövidebb, azaz hajhullást okozott.Soha nem festettem a hajam,csak melír,mert szeborreás a fejbőröm.Tudnátok valamilyen tanácsot adni?Még csak 17 éves vagyok,és félek,hogyha elérem a 27 éves kort,addigra már alig lesz hajam,csak egy pár szál itt-ott. De igazándiból 37 évesen se szeretném,ha nem lenne hajam.

Kérlek segítsetek.Nagyon kevés hajam van,és most már másfél nap után zsírosodik,mivel alig van hajam :(.



2014. jún. 1. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg hátha van ilyen sampon v balzsam ,ha nincs,akkor szerintem műhaj ,de semmiképp se paróka... ;) sok sikert!!
2014. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maszirozd a fejbörödet az ujjaiddal, mert az serenti a vérkeringést és jo hatással van a hajnövekedésre! Komolyan irom, semmi rossz szándék! meg állitolag ha sokat huzod a fejeden a fésüt, akkor az is serkenti..én pl szoktam ezt csinálni, olyan bizsergös érzés! Valami pakolást esetleg tehetsz rá, meg a táplálkozás is nagyban befolyásolja..egyél sok vitamint!
2014. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem dúsabb haj kell, nem hosszabb,ezért semmiféleképpen nem szeretnék műhajat.Nem tudom a műhaj alatt mire gondoltál,szerintem póthajra.

Valami hajkapszulák vagy valami vitamin,ami kifejezetten jó rá?

2014. jún. 1. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Revalid kapszula és próbáld meg száraz sampon használatával ritkábban mosni :)
2014. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Bánfi hajszesz direkt a hajhullás ellen van. Erős gyógynövényes szaga van úgy emlékszem, meg sokáig kell fennhagyni, de segít. Sampon is van belőle, de a hajszeszt mindenképp vedd meg!
2014. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!