Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha hullik a hajam...

Mit tegyek ha hullik a hajam (valószínőleg a fekete festéktől)?

Figyelt kérdés
Pár napja fodrász befestette(MELÍR) a hajam feketére, azóta a fekete hullik kicsit és nagyon megijeszt... Lehet tenni ellene valamit? A fekete hajról nem szeretnék lemondani, mert mióta megvan mindenki csak dícséri és tényleg sokkal szebb vagyok vele..
2010. jan. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom a melírtincsek festésekor éri a fejbőrödet is a festék,ugye?
2010. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen
2010. jan. 1. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
na ez lényegi dolog,hogy éri a fejbőrt is.mi mindig ig oldjuk meg : egyszerűen ahogy melirozzák a tincseidet,kérd meg a fodrászod h a tövét hagyja ki ( közvetlenül a tövét),majd tekerje tincsenként foliába (bár gondolom ez most is megvan). a léneg h a fejbőrt kerülje ki.de nyugi,abzsolut nem vészes,meg uristen hogy néz ki ha nincs a töve befestve. ha szépen csinálja,akkor szép is lesz.az enyém nagyon jó igy .ráadásul mivel melir,igy nem is oylan,mintha a teljes hajad lenne mondjuk szőke és a töve meg igénytelen fekete,mert ott azért gáz. de melirozásnál még jobban is néz ki! próbáld ki! nyilván ha nem éri a fejbőröd,nem fog hullani a hajad,és igy a fekletéről se kell lemondanod. én a szőkítőre lettem allergiás 5 év után,és nekem ugy festjük (most iylen karamellbarna),hogy ugye a tövem már lenött barnára,és a tő kihagyása nélkkül festjük szintén karamellre,és nagyon természetes,tengerpati feelingje van igy. szóval csak igy tudod megtartani a fekete melirjaidat,sztem probáld ki. bocs ha hülyén irok,a gépelés nem az erősségem meg gyorsan is irok:)
2010. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!