Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete vagy barna hajszín a...

Fekete vagy barna hajszín a szebb?

Figyelt kérdés

Jelenleg világosbarna hajam van. Mell fölé érő, de szeretném sötétíteni(természetesen).

Csináljam vagy ne? Melyik lenne szebb? Fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.



2014. jún. 6. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a világosbarna után inkább maradjon a barna

meg az természetesebb is, szóval én arra szavazok

2014. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fekete szebb, de nagyon átkos szín, nehezen fogsz tudni tőle megszabadulni. Úgyhogy csak jótanácsként mondom, hogy előbb barna legyél, aztán ha nem tetszik, legyél fekete. Ha feketéből gondolod meg magad és inkább barna kell, az már nem fog menni természetes módon sem.
2014. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

barna

a fekete szinte senkinek sem áll jól, főleg a természetellenes lilás, kékes

és nagyon tökre teszi a hajat, nagyon nehezen lehet tőle megszabadulni

2014. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lépet tettél volna jobban lehetne dönteni. szemszín...(cicababa20) (Y)
2014. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fekete szerintem nagyon nem szép, természetellenes. Szóval szerintem barna legyen.
2014. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fekete színtől elvész az arcot lágysága. "Keményebb", pontosabban zordabb lesz a tekinteted és ráadásul, ha barna vagy, akkor az arcbőröd nem elég sötét a fekete hajhoz. Nagy lenne a kontraszt. Maradj a barna mellett.
2014. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor úgy döntöttem, hogy maradok a barnánál, aztán ha a nagyon hosszú hajnál nem tetszik az eredeti(mert most derékig érő a célom), majd meglátom, de az nem most lesz. Még egyszer nagyon köszönöm!!!
2014. jún. 6. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetes párti vagyok. Természetes fekete haja nem nagyon van europid lánynak. Úgyhogy csak a barna :D
2014. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!