Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnitókrém és napozás mennyir...

Barnitókrém és napozás mennyire káros? Feltűnő?

Figyelt kérdés
Rosszul barnultam le. Trikó (izompoló) volt rajtam és elég szépen lebarnultam de csak a ruha mentèn, hogy birnám egyszinbe hozni a ruha alatti szint a ruha körülivel a hàtamon? Esetleg ha ruhaalatti részt lekenném barnito krémmel nagyon feltűnő lenne a másik barna részről? Ès ha a barnitokrémes részre pluszba még napozok akkor felfog tünni h az krémmel is volt kenve esetleg káros? Segitsetek

2014. jún. 8. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, hogy abarnitó krém nem azonos színű a természetesen barnult bőrszínnel, ebből következik ,hogy nagy valószínűséggel látszani fog.A barnító krémek jók csak nagyon nehéz egyenletesen szétkenni őket és utána alapos kézmosás ajánlott.A bőrre nem ártalmasak.Az elhalt hámsejtet festi meg ez eredményez barnaságot, míg az UV hatására a bőrben lévő melanin szemcsék elrendeződése okozza ezt.Vannak olyan szolik amik barnító permetet fújnak rád és azt éred el vele mint a barnító krémmel, csak egyenletesebb.
2014. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!