Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a bikinivonalam...

Leborotváltam a bikinivonalam éa most piros pöttyök vannak rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig gyantáztam vagy epilláltam de tegnap ezekre nem volt időm úgyhogy leborotváltam. Mára a leborotvált ször helyén piros pöttyök jelentek meg, ami nagyon szúr és fáj. Mit tegyek, hogy elmúljon?
2014. jún. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

most ezért nem éri meg ilyet venni, de amúgy jó rá

[link]


Esetleg gyógyszertárban megkérdezheted, hogy bőr irritációra van e valami olcsóbb krém, vagy egyéb.

2014. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd és aztán nyugtató krémmel kend be vagy aloe verával, akár a növénnyel ha van otthon, vagy gélt vehetsz boltban.
2014. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a lábamon szokott, és egy sima masszázsolajat használok rá. (gyantázás után is jó!!)

[link]

2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindig borotválom a bikini vonalam. Éles borotva, borotvahab, és szőr növekedés sel megegyező irányba borotváld. Nekemez vált be ha esetleg újra borotvához kell nyúlni. Most valami krém ami gyulladás csökkentő (aloe vera, kamillás krém).
2014. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!