Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú hajúak! Ti mit...

Félhosszú hajúak! Ti mit csináltok a hajatokkal, amikor már kezd zsírosodni?

Figyelt kérdés
Jelenleg hosszú hajam van, de úgy néz ki, hogy kb. áll alá érőre vágatom és kíváncsi vagyok, hogy mit lehet kezdeni vele, amikor már kicsit zsírosabb. Fel tudjátok copfozni vagy kontyozni könnyen?
2014. jún. 9. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem mellig ér (kb) és én nem szeretem felkötni, inkább megmosom. Amíg áll alá ért addig fel sem tudtam, túl rövid volt :/

De én ezt úgy mondom hogy max heti 2-szer mosom meg, mert nem zsírosodik annyira :) 14L

2014. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem, az állig érőt lehet copfozni. Nekem van egy hajpántom, ami vastag, így eltakarja a zsíros részt :D azzal kíbirok 1-2 napot.
2014. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már kipróbáltam 1-2 dolgot,de azok csak 1-2órára hatásosak...


A fodrász ajánlotta, hogy csak simán fújjam meg hajszárítóval és próbáljak neki formát is fésülni közben.(ez rövid időre hatásos)


Némi hajlakk és hajsütő használata: Na ez nem sok mindenre jó, mert roncsolja a hajat-szóval inkább hajmosás és szárítás...


Állig érőt nem nagyon fogsz tudni normálisan felcopfozni,maximum sok hajcsattal kontyba tenni.

2014. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem most kb állig érő. Hátra nagyon még nem lehet kötni, viszont kis csatokkal el tudom tűzni oldalra/hátra. Ezzel nyerek kb 1 napot. Továbbá nem tudom hány éves vagy illetve nálad belefér-e, de én pl pont most próbáltam ki, hogy hátra lentre (fül mögé) 2 oldalra copfba be tudom fogni. :)
2014. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha zsíros megmosom, miért kéne copfozni? Attól még zsíros marad...
2014. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor naponta moshatnám a hajam, mert 2. napra már általában kezd zsírosodni. Tudom, hogy attól még zsíros marad, de most kb. 2 perc alatt meg tudom ezt oldani egy hajfánkkal.
2014. jún. 9. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán megyek bárhova is olyan hajjal, ami már egy kicsit is zsíros, erre nagyon figyelek. Az elcsatolás, összefogás nem megoldás, mert ugyanúgy levágós, hogy zsíros, szóval ciki. Ha nincs időm full hajmosásra, akkor a következőt csinálom: előreveszek egy bizonyos hajrészt, nagyjából a fejtetőmig és csak azt mosom meg. Ezen a részen látszik leginkább a zsírosodás, de ha ezt a trükköt csinálom, akkor olyan mintha frissen lenne mosva. Ez mosással, szárítással együtt kb 10 perc alatt megvan, hiszen nem az egész hajamat mosom meg (ha az egészet mosom, az mindenestül nekem kb 45 perc.)
2014. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Száraz sampon !!! Kimosom vasárnap a hajam, csütörtökre már zsíros akkor lefújom a száraz samponnal, pénteken felfogom. Hétvégén meg ha nem megyek sehova akkor kibírja vasárnapig.
2014. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es: ez nem igényesség kérdése. Van, akinek már másnapra láthatóan lelapul a haja. Akkor az mossa meg minden áldott nap? Ez sem megoldás, mert tönkreteszi a fejbőrét vele.

A száraz sampon pedig csak világos hajra jó, egy sötétbarnán lehetetlenség anélkül használni, hogy ne maradjon benne a fehér por.

2014. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mondtam a száraz sampont, és sötét barna a hajam !!!.


[link]


Én ezt használom. Befújom a hajam (távolról) és utána át kell dörzsölni finoman törölközővel. Ha valahol fehér folt marad, akkor nedves törölközővel kicsit "megnyomkodod", és semmi baja nem lesz :)

2014. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!