Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány combján vagy egy kevés narancsbőr?

Figyelt kérdés
Múltkor barátnőmmel meg barátjával voltunk a drogériában, amikor vettem narancsbőr elleni krémet nem kis pénzért, és barátnőm barátja nem értette hogy miért költöm a pénzt ilyenekre, hiszen a fiúkat enm zavarja, és hogy nekm nincs is akkora narancsbőrőm (ami igaz is de jobb az elején kezelni). Ez mennyire igaz?
2014. jún. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjemet sem zavarja. Engem szeret úgy, ahogy vagyok.
2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Aranyos vagy hogy ilyen nagy gondossággal igènyessèggel ügyelsz a megjelenèsedre de ne aggódj azt hiszem a szèpsèged ès az egyèb èrtèkes emberi tulajdonságaid èszrevehetetlenül eltakarják azt a kis narancsbőrt
2014. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

A fiúk a feszes, izmos combokat szeretik, ha csak önmagában nézzük, és nem azt, hogy kihez tartozik.


Sportolj inkább! Láttál te már narancsbőrös fitneszest?

2014. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénzt költeni rá tényleg felesleges, a krémek nem igazán tüntetik el.
2014. jún. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vettem egyszer és a kezemre kentem próbából a kézfejemre, mert nem mertem egyből a lábamra. Na azt nem kellett volna, mert ráncos lett tőle a kezem :D

Úgy kellett takargatnom egy hétig, mire elmúlt.

Szerintem ez azt csinálta, hogy kiszívta az összes zsírt a bőröm felszínéről, de kívül is, meg lehet hogy a bőr alatt is és mondjuk a kezem amúgy sem volt zsíros.

De utána akkor sem mertem a lábamra kenni, és kidobtam.


Később elmúlt a narancsbőröm véletlenül, de nem ettől. Amikor nyáron bringáztam sokat, akkor még volt narancsbőröm. Aztán télen fogyóztam és nem mozogtam semmit és a narancsbőröm eltűnt. Csak 5 kilót fogytam. Nem ettem édességet, tejtermékeket és kenyeret pár hónapig. Ez volt a nagy fogyókúrám. De utána ettem, mert szeretem a csokit. Még nem jött vissza a narancsbőr.


Persze gondolom nincs egy féléved rá, hogy eltüntesd, azt akarod, hogy egy hét mulva ne legyen, hát próbáld meg a krémet, hátha fejlődött azóta mióta én vettem, csak legyél vele óvatos. Szerintem először csak kis helyre kend, nehogy leszáradjon a fél lábad tőle, komolyan mondom :D

2014. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!