Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerek ellen valami jó krém?

Mitesszerek ellen valami jó krém?

Figyelt kérdés

Vagy bármi csak jó legyen mitesszerekre.


Köszi! :)


2010. jan. 2. 13:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, most Nivea Bye Bye Spot krémet használok, elég hatásos, de szerintem csak elfedi egy időre :S Mivel mikor nem kentem 2-3 napig, már újra mitesszeres volt az orrom :S
2010. jan. 2. 13:42
 2/10 A kérdező kommentje:
És még garnier 2 in 1 maskot, meg garniertől valamilyen arctisztító folyadékot. Valami hatásosabb ezeknél?
2010. jan. 2. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossmann-ban vagy DM-ben lehet kapni mitesszer eltávolító tapaszt, ettől nincs jobb! A vizes bőrfelületre fel kell ragasztani, és ha megszáradt, csak lehúzod! A tapasszal együtt kijön az összes szmötyi is! És teljesen fájdalommentes!
2010. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi nem jó rá!Nekem is van sok az orromon és utálom!Nyomkodni meg inkább nem nyomkodom, mert csak csúnyább lesz!De ha valaki ír jó tippet azt én is szívesen elolvasnám!:)

Én egyébként testápolóba szoktam tenni kristálycukrot és avval radírozom le a bőröm, az arcomat is!Ez egy kicsit jó rá, de nem szünteti meg!

Meg itt olvastam, hogy valaki mosogató szivacsra tesz arcradírt és avval "radírozza" le!Írta még, hogy neki jó volt, kitisztult tőle az arca(lehetett látni a lyukakat(mitesszer helyét)!Majd mitesszer összehúzó maszkot használt(de sztem a hideg víz is jó helyette)!Ezt lehet ki fogom próbálni!


20L

2010. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Ki fogom próbálni mind2t!
2010. jan. 2. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:

ASPIRIN!!!

garantáltan jóóó!!! megéri kipróbálni! aki veszi a fáradságot és kipróbálja, utána írjon véleményt, hogy tényleg bevált-e?


Na tehát:

2 db Aspirin

pár csepp víz

egyéb arctisztító


Az aspirint egy papírba csomagolom és klofolóval, vagy akármivel porrá zúzom...majd pár csepp vízzel összekeverem...és amivel mosod az arcod ahhoz kevered...orra..és állra rakj belőle! (mivel ott szoktak mitesszerek lenni)

20percig hagyd száradni, majd dörzsölös mozdulatokkal mosd le, ha megszáradt, ill. letelt a 20 perc.

Ezután hidratáld vmi krémmel és kész is!

Heti 2x ismételed meg...vagy ahogy szükséges!

Én nekem nagyon bevállt...olyan szép puha lett tőle ott...hihetetlen!! de persze nem véglegs..azért is írtam a heti 2t, mert újra termelödnek sajnos.

Persze van kockázat...lehet hogy irritálja a bőröd...előtte max egy kis felületen próbáld ki!! de megéri!!:))

Remélem tudtam segíteni!

Szép napot

20/L

2011. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :))
2011. jún. 3. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Tehát pár csepp vízet az aspirinhez teszek majd egy arctisztitó krémbe keverem és bekenem az arcom?

Jól értettem?

2011. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nekem az orromon sajnos olyan miteszerek lesznek,amik nagyon mélyen vannak.Ezért elég nehéz kinyomkodni őket.

Egy oldalon olvastam,hogy a leghatásosabb módszer,ha 1 evőkanál tejfölt és 1 evőkanál búzadarát összekeverünk majd felvisszük az arcunkra.Majd 20 percig hagyjuk hatni,utána bő vízzel lemossuk.

Ezek után hideg vízzel jó alaposan átöblíted az arcod és

egy mosogató szivaccsal,persze tisztával a problémás helyeket jó erősen elkezded dörzsölni,sajnos ez után rettentő vörös lesz a terület viszont ha egy kis hidratálóval vagy bármilyen arckrémmel bekened,elmúlik és látni fogod mennyire kitisztult a miteszeres rész.

2011. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2011. nov. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!