Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Hogy nézhetek így ki...

SOS! Hogy nézhetek így ki ilyen fiatalon? (kép) Mit csináljak, hogy szebb legyen a bőröm? Örülnék a tanácsoknak

Figyelt kérdés

Csak 17 éves vagyok és már ekkora szarkalábak vannak a szemem alatt: [link]

Nagyon csúnya és mély,főleg ha nevetek.A képeken is szinte mindegyiken szeretek nevetni,viszont ez elrontja az összképet.Sötét,bemélyedt mély ráncok.

A bőröm is elég rugalmatlan,száraz és csúnya,pedig rendszeresen mosakszom és használok rá hidratálót.

Mit csináljak?Otthoni praktika?


2014. jún. 14. 12:19
 1/9 nati6 ***** válasza:
A szarkaláb ellen jó a mandulaolaj,a szőlőmagolaj.Amúgy azt olvastam ez azért van mert vashiányos vagy ásványianyag hiányos vagy energiahiányos valaki.A bőrödre meg használj én legalább is azt használok tonikot.Én az avon naturals herbal tonikot használom.Amúgy nem tudom miért szarkalábas a szemed én 3 évvel idősebb vagyok nálad és nekem nincs.
2014. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%
igyál sokkal több vizet. Naponta min. 3 liter vizet meg kellene innod. Ne kívülről kenegesd mindenféle kencével, hanem belülről töltsd fel nedvességgel a bőröd.
2014. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát az valóigaz,hogy nem iszom sokat.Sőt,csak akkor iszom,ha már érzem,hogy szomjas vagyok,így kb a másfél liter sincs meg.

Ez lehet a probléma?Ez segíthet a többi archibának is?

2014. jún. 14. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol van itt szarkaláb? Csak nem a szemed alatti két kis ráncra gondolsz? Mert az nem az. Az a 8 éves lányomnak és a 7 hónapos fiamnak is ott van. :D
2014. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hordj napszemüveget, vagy szalmakalapot, hogy ne hunyorogj a napsütés miatt. És nyáron használj olyan krémet, amiben van fényvédő is. Nem tudom, hogy Magyarországon lehet-e kapni Louis Wildmer krémet (ha igen, akkor is csak gyógyszertárban) de ha azt be tudnád szerezni, az csodákat művel.
2014. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igyál sokat, az számít és biztosan csak javíthat a bőröd állapotán. Az is baj lehet, ha nem megfelelő arcápolókat használsz, próbálj másfélét, ami jobban illik a bőrtípusodhoz - ebben a kozmetikusod is segíthet.

De ráncaid nincsenek, azok csak nevetőráncok, mindenkinek vannak. Inkább kicsit táskásnak, püffedtnek tűnik a szemed (és azt a nagyon kék szemfestéket gondold újra, nem igazán emeli ki a szemszíned, sőt)

2014. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleget alszol? Elég kialvatlannak tűnsz.
2014. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

- bőrtípusodnak megfelelő hidratálókrém, esetleg valami könnyű szemkörnyékápoló a megelőzés ellen (csak akkor, ha tényleg jobban éreznéd magad a tudattól, amúgy még nincs rá szükséged, fiatal vagy)

- sok folyadék (2,5-3 liter minimum, főleg mostanában)

- elegendő alvás

- egészséges életmód (kaja, sport, ezek jót tesznek a bőrnek minden értelemben)

- védd a bőröd a nap ellen, főleg a szemeid szemüveggel

- rakj rá hűtőbe pár percre betett kanalat, vagy uborkakarikát (tényleg kisimítja, energizálja, frissíti a bőrt, nem csak filmes klisé :) )


Mást igazából nem lehet tenni, de amúgy sok mindenkinek ilyen. :)

2014. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként lehet a képen nem látszik annyira, mert nem jó minőségűek,de 2 csík eléggé mély a szemem alatt és szinte mindig látszik,főleg a nevetek borzasztó.Még anyukámnak sem ilyen mélyek...

általában 6-7 órát alszom, hétvégén 8-at.

A smink csak egy ruha összeállítás miatt kellett,amúgy nem szoktam festeni a szemem,csak szempillaspirállal.

2014. jún. 14. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!