Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hennát válasszak?

Milyen hennát válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretném befesteni hennával a hajamat, ami jelenleg természetes sötétbarna. Nem szeretnék drasztikus vörös színt, inkább csak egy vöröses árnyalatot. Milyen tapasztalataitok vannak, melyik márkát érdemes választani ehhez? Olvastam már Lush hennáról, Cosmio hennáról...

Köszi előre is a válaszokat! :)



2014. jún. 15. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötétbarnán nem lesz annyira drasztikus élénk vörös. Szerintem bármelyik natúr vörös henna jó. Amiben nincsenek kémiai anyagok az még ápolja, kíméli is a hajad.
2014. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Khadi henna elég jó, csak nagyon büdi:)
2014. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Cosmiot ajánlom, nekem nagyon bejött, olcsó is.

A lush viszont még a szőke hajamon sem változtatott semmit, bonyolult összetörni a táblát, drága is...nem ajánlom.

2014. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ! :) És ez a Cosmio henna sem fogja be nagyon erősen a hajamat? Tényleg nem szeretnék intenzív vöröset. Értem, hogy a henna nem tud világosítani hajon, és inkább csak tónust ad, de úgy olvastam, hogy valakinek nagyon befogta a haját. A Lushról pedig valóban azt tudtam meg, hogy kevésbé fogja meg a hajat.
2014. jún. 15. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy erősen befogja, akkor keverd a hennát cassiával, én is azt csinálom:-) Mondjuk sötét hajra olyan 50-50%-ban keverném először, és ha nem fogja meg eléggé, akkor több hennát tennék bele.

Vagy indigóval is lehet keverni, bár akkor jobban oda kell figyelni, hiszen az sötétíthet a hajadon.

2014. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bele is vágok, amint meg tudom őket venni. Mentek a zöld pacsik természetesen. :)
2014. jún. 16. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!