Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig nem használtam epilatort...

Eddig nem használtam epilatort! Kipróbáltam a lábamon de nagyon fájt . Illetve nem is igazán szedte ki . fürdés után próbáltam. Krémeztem is előtte . Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Először nagyon szokott fájni, aztán idővel megszokja a lábad a kellemetlenséget.
2014. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először fáj, de utána megszokod és már nem fáj.

Nem tudom, miért nem szedte ki. Rövid volt még?

Előtte ne krémezd, inkább legyen tiszta, száraz. Ha bekrémezed, akkor "odatapad" a bőrödhöz és nem tudod rendesen leszedni. Majd utána, fürdés után krémezd be.

2014. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne krémezd be előtte, mindentől mentes lábon kell használni. majd megszokod...
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőre nagyon fáj, de ki lehet bírni, utána már nem fog fájni mert nem lesz annyi szőr sem...

Epilálni a tiszta, száraz bőrt kell, nem szabad bekenni előtte. Figyelj arra is hogy jól tartsd az epilátort, ahogy kell. Epilálás után fertőtleníts is különben ronda lesz hamar a lábad, tele hegekkel.

2014. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!