Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha sok pattanáso...

Panndo kérdése:

Mit csináljak ha sok pattanásom van?

Figyelt kérdés
Most kb. egy hétik alig volt most kinyomtam mert előjött pár. Bekentem az egész arcom aloe verával és reggelre tiszta piros volt az egész ahol kinyomtam. Ez miért van? Így csökkenti a gyulladást? Ha nem akkor mit lehet rárakni és ha azt rákenem egy hét múlva eltűnik? Nagyon sokat mosom/tisztítom... Mi lehet a baj? A válaszokat előre is köszi!

2014. jún. 16. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a kozmetikába, szánj ár időt és pénzt, és ott rendberakják az arcbőrödet, és adnak tanácsot is, hogy hogyan és mivel kezeld. De elmehetsz a bőrgyógyászatra is, és ott adnak megfelelő gyógyszertári gyógykrémet.
2014. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy este lefekvés előtt csak sima szappannal kétszer megmosod, és nem kensz rá semmit, úgy hagyod reggelig. Reggelre kap az arcod egy hamvas réteget, ezt langyos vízzel, szappan nélkül mosd le, töröld szárazra. És napközben semmit ne kenj az arcodra, próbáld ki ezt egy hétig, hogy használ-e.
2014. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászhoz ne!!! Az összes krém tele van sz*rokkal,csak rosszabb lesz. Próbálj természetes cuccokat használni.Igen az is a baj,jogy sokat mosod. Teljesen megbomlik a réteg amio védi az arcod,még több faggyú fog termelődni,vízhiányos lesz,és még sorolhatnám.

Nekem van egy jó maszk receptem ha érdekel.

2014. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen kérlek leírnád?
2014. jún. 17. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!