Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnátok javasolni pattaná...

Mit tudnátok javasolni pattanásos, miteszeres arcbőrre?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, eddig nem volt jelentős problémám az arcommal,2-3 pattanás megjelenésén kívül. Most viszont nagyon sok rajta a miteszer, némelyikből pattanás is kialakul. Azt hiszem, nagyon sok a faggyú termelésem, hiszen tele van az arcom kis fehér miteszerfélével, amit ha nyomkodok, akkor jön belőle a faggyú.

Szeretnék tenni ellene, nem szeretném nyomkodni, nem szeretnék ártani, viszont ha tudnám kezelni valamivel, és tudnátok segíteni megköszönném.


2014. jún. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

reggel-este tisztítsd, használj rá krémet és heti 1szer vmi pakolást

rengeteg "recept" van hozzá, neten könnyen találsz számodra megfelelőt és mivel általános, természetes anyagokból van, otthon is megtalálod a hozzávalókat, nem drága és használ

2014. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj oda,hogy elegendő vizet igyál, tisztítsd rendszeresen, hidratáld, figyelj oda, hogy a bőrtípusodnak megfelelő terméket használd ( pl. oké, hogy zsíros a bőröd, de ne szárítsd szét mindenféle alkoholos tonikkal,mert az se fog neki jót tenni, szóval olyan kencéket használj, ami után jól érzed magad..nem tudom ennek így volt-e értelme:) ) és figyelj az étrendedre.

Nekem mondjuk olyankor durvul be a bőröm, mikor sok gabonafélét, cukrosat eszem, de a zsírosabb dolgok is nyomot szoktak hagyni. Ha nem piszkálom, egész hamar elmúlnak. A legszebb a bőröm akkor, amikor nyugodt vagyok, nincs állandó stressz a mindennapjaimban, eleget alszom. Az étkezéshez visszatérve: sok zöldséget kell fogyasztani, a bőr meghálálja. Nekem nagyon szépen kitisztult, amikor napi 3-4 adag zöldséget ettem, nyersen, vagy gőzben párolva, meg amikor zöldturmixokat ittam.


Néha meg Dalacint vagy Zinerytet kenek az arcomra, mikor épp olyanom van, hogy valamit nagyon csinálni akarok a pattanásokkal.


Meg még egy dolog: hetente, 2hetente radírozd le, ha tudsz és bírod, menj el szaunába, vagy otthon gőzölj, az is jót tesz. Meg az olyan sport mondjuk, ahol jól megizzadsz, az is segít, az arcod színe is szebb, élettelibb lesz tőle. Pörgesd az anyagcseréd, és szerintem nemsokára elmúlik a probléma.


Remélem tudsz hasznosítani valamit a tippekből. Szép napot:)

2014. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

igyál sok vizet, reggel este arctejezd az arcod ( nekem az arctej hozta rendbe az arcom kozmetikus javaslatára) esetleg tonik...bár nekem van itthon tonikom mégse használom soha, annyira megvagyok elégedve az arctejjel...

még annyi, hogy én jártam párszor nagykezelesre ami nagyon jót tett...javasolnám, hogy menj el te is kozmetikushoz és csinál egy nagykezelest...meglátod milyen jó lesz utána :) nekem ez így széppé tette az arcom, merem ajánlani :) 17/L

2014. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!