Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb egy évig volt szőkítve a...

Kb egy évig volt szőkítve a hajam, és nagyon tönkrement. Folyamatosan törik a vége, egyre rövidebb lesz. Van vmi regeneráló szer?

Figyelt kérdés
több cm-es darabok is törnek le, nem vasalom a hajam, néha hajszárítóval szoktam kiegyenesíteni. gliss kur spray-t és elseve pakolást is próbáltam, de továbbra is törik... hallottam a rivalid kapszuláról, az ezt is helyreállítja vagy csak a növekedést serkenti? a fodrász szerint már nagyon tönkrement és ezen az ilyen pakolások nem segítenek. az a gond, h hiába nő gyorsan, ha még gyorsabban törik. :( vki?
2010. jan. 3. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az lenne a legjobb, hogy a töréseket mind levágatnád és többet ne szőkitsd ki a hajad! Utána szedheted azokat a kapszulákat, de azt nem tudom, hogy használ valamit vagy sem.
2010. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
volt vágva, és továbbra is ugyanúgy törik, mert tönkrement már a szerkezete. már nincs szőkítve, eredeti barnára lett visszafestve... azért tehát a kérdés, hogy vmi visszaállítja-e a szerkezetét :)
2010. jan. 3. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon van olyan ami visszaállítja. Meg kell várni amíg a szőkített rész teljesen lenő és utána már rendben lesz a hajad. Nálam is így volt és hiába csináltam vele bármit, az a rész már csúnya és töredezett maradt.:(
2010. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem lesz egyre rövidebb és rövidebb?? aggódok, mert még nem olyan hosszú az eredeti rész :S
2010. jan. 3. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gliss Kur termékek nekem beváltak. Van az a pumpás Express repair balzsam, meg van hajpakolás is belőle meg hajerősítő sampon. De lehet neked ajánlatosabb lenne egy hajvégápoló!
2010. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én is uezt csináltam, szőkítettem, most meg barna vagyok, már egész szépen lenőtt. próbálom jó hosszúra hogy véglegesen megkapjam az eredeti színt, mert régen nagyon szép hajam volt de ez meg száraz, és törik, és minden bajom van vele. szerintem csak várhatsz, persze ha vágatsz belőle folyamatosan azt csak tanácsolni tudom mert én is szoktam, ha van időm rá, úgy előbb eltűnik a csúnya rész. azért én is minden kenceficét teszek rá és attól nem csúnya annyira ha nem nézzük meg közelebbről. most itt gondolok pakolásokra-balzsamokra-hővédőkre-hajszeszekre :D kipróbáltam azt is persze hogy semmit nem teszek rá,de az nemigen jött be mert már ezt szokta meg a hajam. én sem vasalom most pihentetem :) tarts ki és reménykedjünk, hogy még egyszer szép hajunk lesz ;)
2010. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!