Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnák rá használni? Vagy...

Mit tudnák rá használni? Vagy mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
hamar zsirosodik a hajam:/ mitol lehet ez? hajat mosok pl szombat delott es vasarnap reggelre meg megint zsiros..vagyis ugy néz ki...mondjuk mar levan nove mert festem sotet barna az eredeti hajam es szokere festem..lehet azert is latszik zsirosnak..vagy alapbol az..tudtok ra vmi jo sampont avgy megoldast?:)

2014. jún. 17. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért azt csak el tudod dönteni, hogy ténylegesen zsíros-e másnapra, vagy csak lelapult... nagyon nem mindegy.

Egyébként meg tudnÉk...

2014. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hat szerintem zsiros:D

akkor mondj leci:)

2014. jún. 17. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírhatnád, mit kensz a fejedre, mert gyanítom azzal lesz gond.

2in1 samponok hajlamosak ilyenre, ha balzsamot a hajtőre is teszel, az állandó hajpakolások szintén felrakódnak, hajlakk, hajhab, egyéb hajformázók. Ha túl meleg levegővel szárítod, ha vasalod, állandóan fogdosod, mocskos a fésűd, stb.

2014. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
anya legtöbbször schauma-t vesz abbol sampon meg kondicionalo de szokott venni ELSEVE-e is abbol a rozsaszint meg a lilat...a fesum nem koszos mert mindennap tisztittom..hat fogdosni szoktam mert belelog a szemembe es akkor hatrebb teszem..igen vasalom hajhabot..ijeneket nem haszalok
2014. jún. 17. 10:28
 5/8 pukijoe1 ***** válasza:
Egyet értek az elöttem segítővel amúgy lehet hogy zsíros a hajtipusod száraz hajra való samponnal mosod,ettől zsíros lesz! Egyébként a Bánfi hajszeszek nagyon jók! Lehet őket Müllerben,Dm-ben,Rossmanban megvenni. Az áruk max. 1000-ig mennek el.
2014. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jolvan akor majd veszek koszi:))
2014. jún. 17. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólókkal. Egyébként vannak direkt lelapult, zsíros hajra ilyen kis spray-k. Nekem is van és nagyon hasznos. Az áruk is megfizethető, mert 1000 forintnál nem több. Meg még annyit tudnék tanácsolni, hogy amikor mosod a hajadat, figyelj oda hogy jó alaposan kimosd belőle a sampont és a balzsamot!

További szép napot, puszi! :-)

2014. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2014. jún. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!