Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a ricinusolajat?

Figyelt kérdés

Növeszteni szeretném a hajamat, és hallottam, hogy ez az olaj elvileg segít... Ezek érdekelnének:


-hol lehet kapni, ill. mennyiért

-hogy kell használni, milyen gyakran

- mire jó


A válaszokat előre köszi, vélemények is érdekelnek!



2014. jún. 16. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Szia.

Gyógyszertárban kapható, 250-40 Ft közötti az ára kb.

Száraz hajra felkened bőven amennyit szeretnél rá, ezt mondjuk érzed is hogy mennyi kell rá szerinted, majd folpack-ot tekersz a hajadra aztán hogy meleget biztosíts még egy törölközőt is csavarhatsz a fejedre és hagyod egy éjszakát vagy 4-5 órát állni, hogy beszívja a hajad.

Minden héten legalább 1x -2x használod szerintem az jó lesz.

(Én heti egyszer szoktam , és segít.)

- Elsősorban hasmenésre szokták adni, de mint írtad hajnővesztő hatása is remek, illetve szemöldökre is jó.

Hogyan legyek jó nő? című műsorban már Takács Nóra bemutatta hogyan kell használni.

Itt a videó róla :


[link]


Ha nem sikerülne valami oknál fogva megnyitni akkor, írd be a google-ba, hogy Hogyan legyek jó nő? Ricinus .


Fényessé és puhábbá is teszi a hajat.

Én szeretem használni, sokat nőtt tőle a hajam.

Türelem is kell hozzá :)


Sok sikert.

2014. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi # 250- 400 Ft körüli az ára.
2014. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ok, köszi:) mindenképp kipróbálom. És még valami! mi az a
2014. jún. 16. 18:55
 4/11 A kérdező kommentje:
bocsi, véletlenül elküldtem. szóval mi az a folpack?
2014. jún. 16. 18:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Rugalmas és tapadó élelmiszer csomagolásra használt átlátszó, vékony, frissen tartó műanyagfólia,

Tehát amibe bele szokás csomagolni a szendvicset, vagy egyéb dolgokat.

[link]


[link]

2014. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jaa, hogy az az:D Amúgy megnéztem a videót, és 1 kérdésem még lenne. Hogy az egész hajra (hajtövekre) is kell tenni? mert a videoban az van... csak mert nem lesz zsíros a hajam?
2014. jún. 16. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:

:) :D

Igen mindenhova tegyél belőle, ezt utána a normál samponoddal amit használsz mosd ki az adott órák után/ éjszaka után.

Nem lesz tőle zsíros a hajad mivel végül lemosod a hajadról amit nem tudott magába szívni :)

2014. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát persze:) logikus, csak én "logikátlan" vagyok:D
2014. jún. 16. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:
:) Rá se ránts.
2014. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy komolyabban senki nem néz utána. A ricinusnak semmiféle hajnövesztő hatása nincs, viszont ha hajtövekre olajat kensz és órákig egy fóliába tekerve párolod, akkor ne csodálkozz ha kihullik reggelre a hajad csomókban, mert az olaj eltömíti a pórusokat, amivel inkább csak ártasz a hajnövekedésnek is, mivel a hajhagymák nem tudnak megfelelően működni.

A hajra nagyon jó az argán olaj, esetleg finomítatlan kókuszolaj. De csak hajhosszra, hajvégekre kend fel egy órára. Az eredmény puha, szép haj, nem fog töredezni, ezért hamarabb megnő.

2014. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!