Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak nekem nem jönnek be a...

Csak nekem nem jönnek be a manna termékek? Mit csinálok rosszul (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sztori a következő:

Egy ideje semmi nem használt a bőrömre, mindig nagyon pattanásos maradt, bármit kentem rá, bármivel tisztítottam le. ez után láttam meg a manna szappanokat, hogy hűde-húde jó, és próbáljam ki. olyan alapon, hogy nagyjából még az, amit nem próbáltam, rendeltem egy problémamentes bőr csomagot. kezdetben nagyon tetszett, hogy szépen zsírmentesítette az arcom, de nagyjából ennyi, amit tudnak a szappanok, zsírmentesíteni 3-4 órára a bőrt.. miután nem használt egyáltalán, olvastam a manna honlapján, hogy a használat utáni pattanásosság, szárazság, stb. azért van, mert "méregtelenül a bőr". én nem vagyok szakértő ebben a témában, de ne mondja nekem senki, hogy 2 hónapja méregtelenít a bőröm! szóval, baromira nem vagyok megelégedve. aztán a honlapon megint utána olvastam, és láttam, hogy nem vagyok egyedül a problémával, az éden szappant pl. baromira szidják. egyébként a kitaláló hölgy, a "szappantündér" nagyon normálisan reagál a kritikákra, nem az van hogy valaki rosszat ír, és egyből törli, hanem megpróbál végül is valamit rá mondani, de ez engem nem kifejezetten vigasztal.. Valakinek tapasztalat, ötlet a szappan használathoz - már arra is gondoltam, hogy én használom rosszul -, stb?



2014. jún. 17. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki van írva, hogy ha a szappan min. 30%-a megmarad, akkor visszaküldöd és visszafizetik a teljes árát.

Nekem annyira nem problémás a bőröm, viszont bevált, a volt páromnak sajnos szintén nem működött ez a csomag, pedig nagyon örültem volna neki, ha beválik és használni tudja rendesen.

2014. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kevert bőrömre beváltak a szappanjai, igaz, én a gerániumos és elefántcsont szappant használtam. A nyári melegben persze hamar bezsírosodik az arcom, főleg T-vonalban, de szappan nélkül pedig még hamarabb, és úgy több a pattanásom is. Viszont van, akinek nem válik be.
2014. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

érdekes, mert nálam sem válik be sosem a vudu, de semmiből. pedig mindig veszek vmi baromságot:)) szerintem te sem hiszel benne, az ilyen dolgokban hinni kell!


vagy higgy, vagy menj el orvoshoz, aki tud is segíteni a problémán!

2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ha nem hinnék akkor nem vettem volna meg. :D


gondolkoztam rajta én is, hogy kipróbálok valami mást, de nekem nem nagyon szokott bejönni az, hogyha egy helyről nem jött be valami, akkor más valami bejöjjön..

2014. jún. 17. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete szappanjuk bevált, nagyon szépen kitisztította a bőröm, és azóta sincs semmi problémám, nekem a zsírosodást is megszüntette, este megmosom, másnap mosásig sem lesz újra zsíros, nem tudom nálad mi lehet a probléma, bár olvastam, hogy elvileg azért van ugyanarra a problémára 2-3 féle szappan, mert van akinek az egyik jó, a másik nem használ, lehet persze az is, hogy egyik sem.
2014. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, nem a te hibád. Én is gondolkodtam rajta, végül egy olcsó teafa szappant vettem és bevált.


Amúgy tényleg a dokit javaslom, ő a tuti segítség. Nekem 3 éves diane kúra után a bőröm most gyönyörű, sehol egy pattanás (régen 20Ft-os méretű lila, gyulladt pattanásaim voltak, a hajam 1 nap alatt zsíros lett stb.) és most tettem le a gyógyszert, amikor nem szedtem (megvonásos vérzéskor), sokkal szebb volt, pedig megvolt... onnan tudtuk, hogy mostmár jó minden.

Persze én emellett használom a szappant és kb 1 hónap után volt látható az eredmény.

2014. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak a Manna jöhet szóba? nekem a HappySkin termékek váltak be, mint minőségben mint árban is. Nézd meg az Ébenfekete szappanukat ami öko kecsketej tartalmú, szerintem nem fogsz csalódni.
2014. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehogy is.. letettem a mannákról. tényleg, 3ból 1 szappan sem jött be. köszi a tippet :)
2014. okt. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!