Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajra tényleg nem...

Szőke hajra tényleg nem fognak az "extrém" színű hajfestékek?

Figyelt kérdés
ilyenekre gondolok mint pl.:kék,zöld...stb,stb.Mondták nekem hogy a szőke hajra nem fog rendesen (ombre hajat szeretnék),ès egy mosásnál ki is dobja a festéket.Ez igaz? Csak értelmes válaszokat várok.Előre is köszi!
2014. jún. 18. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem fogja be normális festék, bár az tény, hogy hamar lekopik.
2014. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szőke: eredeti vagy szőkített, mennyire világos szőke... Szerintem ez emberfüggő. Valakinek befogja rendesen, akár még sötétebbre is, csak hamar lekopik, mert nincs pigment, ami megtartsa, de valakinek meg csak nagyon halványan fogja be. Ismerőseim között van olyan, aki a jégszőkére világosított haját befestette feketével és megmaradt neki, de olyan is, aki rubinvöröset kent rá, és halvány rózsaszínes-lilás színe lett, egy másiknak meg pár hajmosás után a sötétvörösből narancssárga lett. Viszont kék és zöld csak hajszínezőben van, ami eleve pár hajmosás után mindenkinek lejön, bármilyen színű is a haja.
2014. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy csak szőke hajra fognak... minél világosabb, annál jobban fogja be.
2014. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont szőke hajra vannak kitalálva, mivel azon lesznek csak extrém színűek. Nekem is szőke és szoktam bele színes csíkokat tenni, mindig befogja. De mivel ezek csak színezők, nem hajfestékek ezért mosásoknál mindig kopni fog.
2014. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e különbség eredeti szőke és szőkített haj között ilyenkor. Elvileg a szőke hajban kevés a pigment, azért olyan világos, és szőkítésnél is azt szedi ki. Nekem lett festve a szőkített hajam, de nem fogta be, mondjuk én nem extrém színt akartam, hanem narancssárgás vöröset, és rendes hajfestékkel lett befestve. Hát nem sikerült szépre, többszöri festés után is foltos maradt, a tövénél és a legvégén fogta be rendesen, a többi helyen világos rózsaszín árnyalata lett, ami mosás után még jobban lejött, és szinte visszakaptam az előtte levő szőkített hajamat. Igaz, nekem nagyon világos volt már, napfényben inkább fehérnek tűnt, mint szőkének.
2014. jún. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!