Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen tartósabban...

Hogyan legyen tartósabban kócos hajam?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van, ha láttam ilyen kócos hajakat nagyon tetszettek mindig. Nagyjából hajmosás után fél óráig bírom elérni azt, hogy olyan maradjon, aztán kezd hamar lelapulni :( . Vékonyszálú hajam van és fél éve ápolom rendesen. Nem akarok nagyon káros dolgokat használni.

2014. jún. 18. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hajlakk esetleg?:)
2014. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sokszor túrj bele...nekem is fenèkig èrő hajam van ès ha beletúrok időnkènt finoman akkor kócos hatást kelt :)
2014. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez hajtól függ és a fazontól is, nekem mindig olyan kócos hatású. Ne használj hajszárítót, csak akkor fésüld ki ha megszárad. Lehet fokozni: összetúrod rá hajlakk. A hajhabtól is kócos hatás lesz, ha nem fésülöd ki.
2014. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!