Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok. A hajamból egy...

Fiú vagyok. A hajamból egy tincset akarok szőkíteni de nem tudom hogy mivel kellene csinálnom. Hallottam hogy citrommal csináljam de nemtudom hogy roncsolja-e a hajamat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad?
2014. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A citrom is roncsolja a hajat, ráadásul kevésbé hatékony, mint a szőkítés.
2014. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mármint a szivatás.. bocsi :)
2014. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden roncsolja ami szőkít. A citrom viszont nem fog szőkíteni, max ha évekig állandóan azzal kened.

Szőkítéshez vegyél szőkítőport meg oxit, aztán festék is kell rá, mert anélkül csibesárga lesz csak. Fodrászkellékesben be tudod ezeket szerezni.

2014. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy fodrászkellékesbe, vegyél szőkítőport, ecsetet, kesztyűt, oxit. Meg egy szőke festéket (oxival)/színezőt. Majd ők biztosan segítenek kiválasztani az oxi erősségét, és a szőke festéket.
2014. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne tegyél a hajadra citromot!!

Esetleg mézet keverj sörrel, kend rá a tincsre, és ülj ki a napra. De vigyázz, mert menni fognak rá a bogarak! :D

2014. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Barna hajam van:)
2014. jún. 20. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyén fogsz kinézni, de a te döntésed.
2014. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekesen fogsz kinézni, már bocsi :D de amúgy dm-ben lehet kapni szőkítőport, kb 700 ft
2014. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!