Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnek kezdeni ezzel az...

Mit tudnek kezdeni ezzel az atkozott pattanasos arcommal?

Figyelt kérdés

Arckremek amiket hasznalok:

eleg sok van, ezeket ne ugy kepzeljetek el hogy egymas utan az osszeset felkenem, be van osztva mikor melyiket.

Baviphat epre meregtelenito maszk

Zamian Gold Cacao Maszk

Ez a ketto koreai, mivel azt olvastam hogy a koreai termekek jobbak, de..nekem nem jottek be. Nem csinaltak bajt a borommel de azon kivul hogy mattitotta(nehany oraig) semmi nem tortent, pedig csaknem fel eveg hasznaltam felvaltva a kettot. Van amikor csak az egyiket 2 honapig,es forditva de semmi valtozas.

Akkor van meg: Garnier Skin Naturals PureActive

Garnier Kin Naturals Pure 3in1

Ezek sem segitettek SEMMIT.

Most gondolkozom ezen a yamuna teafas szappanon, azt mondjak jo.

12 eves korom ota vannak folyamatosan pattanasaim, most 14 vagyok. A legrosszabb(mert ha ott nem lenne egeszen turheto borom lenne) az az allamtol balra levo terulet. A bal arcfelem also fele. Szornyu ami ott van osszetomorulve! Pattanasok, pattanas hegek. Azt se lehet mar tudni melyik melyik. A homlokommal kulonosebben nincs semmi baj, es az arcom tobbi reszevel sem.

Tanacsok?


2014. jún. 20. 21:44
 1/7 A kérdező kommentje:
*jezus. nem koreai hanem azsiai termekek. bocsi
2014. jún. 20. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, hogy menj el egy bőrgyógyászhoz, aki szakértő szemmel megnézi a bőröd és felír neked egy krémet, netán valamilyen gyógyszert, ha nagyon durva a helyzet. Ez többet fog érni, mint ha ilyen vackokat kensz magadra, amiket te gondolsz, hogy talán jó.. sajnos ezek csodát nem művelnek.

Kozmetikushoz jársz? A rendszeres tisztítás is sokat segít.

2014. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szodabikarbonát vegyél patikaból, majd mokkás kiskanálnyit használj naponta, pár csepp vízzel pépesítsd és a maszkot kend az arcodra.20percnyit hagyd hatni, majd bő lngyos vízzel mosd le, ne súrold! Hidratálj természetes anyagokkal: joghurt, tejfől, oliva vagy kókusz olajjal, pici mennyiséget vigyél fel az arcodra. Igyál sok vizet, aludj legalább 8 órát, sportolj, a lelkedet tedd rendbe, és fogadd el magad, mososogj, ha a tükörbe nézel... Az arc, a lélek tükre! Ne görcsölj rá, ne sminkelj, nyár van, inkább tonikot használj! Ha sminkeltél, amint hazaérsz, azonnal mosd le. Sok sikert.
2014. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Mar egy ideje nem voltam kozmetikusnal, de elotte jartam folyamatosan. Borgyogyaszt mondtam anyanak. Azt mondta majd elmulik magatol.

Mint mondtam 12 eves korom ota vannak pattanasaim, az hogy sminkelem magam(vagy legalabbis BB kremet kenek a fejemre) olyan nekem mintha mas levegot vesz. Nem ragaszkodok semmilyen sminkhez, de a BB kremek kellenek a fejemre. Es nem azert mert en annyira szeretem ezt csinalni, hanem azert mert csaknem egy evig minden egyes aldott nap az iskolaba szinte minden percbe piszkaltak az arcom miatt, (meg a sulyom miatt is de az mar mara megoldodott)szoval, sminkelni magam, nekem muszaj.

2014. jún. 20. 22:08
 5/7 anonim válasza:
Egyértelműen menj el bőrgyógyászhoz, húgom éveken át szenvedett a hátával (ugyanez amit leírtál, csak a háta felső részén). Anyám okoskodott, hogy a csoki meg a zsír miatt van, amit megeszik. Egy egész nyarat napoztatta a hátát, ette a salátát meg a csirkemellet, szaunázott amikor tudott, hónapokig se csoki se chips. Semmit nem ért neki sem, kb egy éve jutottak el bőrgyógyászhoz. A szakorvos szerint nem volt köze sem a csokihoz, sem pedig a zsíros kajákhoz, valami genetikai blabla. Adott rá neki krémet, kenőcsöt, valami speckó port meg habfürdőt és 2 hét alatt ég és föld volt a különbség. Neki tovább kellett menni, mert megrekedt egy bizonyos szinten a javulás, így felírtak neki pár hónappal később tablettákat is. (Ez a végső eset, mert alapvetően nem akarnak bezavarni a hormonháztartásodba) Életében először vehet fel nyáron ujjatlan pólót, mert teljesen kitisztult neki az egész háta.
2014. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
www.pattanas-ellen.hu rendelj mitteszer eltávolító eszközt, ne nyomkodd körömmel! Párold az arcod, majd ha kinyomtad a pattanásokat, használj dermofil pasztát pakolásként. A lányomnak és fiammal ezekkel hoztuk renbe az arcbőrüket. Cserélj gyakran párnahuzatot, este moss hajat, főleg, ha gélt vagy hasonló termékeket használtál.
2014. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy,ez normális folyamat mivel pubertáns korban vagy,kozmetikushoz menj.
2014. jún. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!