Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudna segíteni valaki, hogy...

Tudna segíteni valaki, hogy sebes, varas, piros foltra mi jó?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam arctisztításon, ez volt a 3. alkalom már idén. (15 éves vagyok) És ugye utána maradnak ezek a piros, sebes foltok, mit csináljak velük hogy minél hamarabb elmúljanak?

És tudnátok írni arra valamit, hogy ha kinyomok egy pattanást, és utána piros folt marad arra mit tegyek, ami csökkenti a pirosságot és "összehúzza" a sebet, és nem gyullad be utána ?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 21. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kék kenőcs. Nem is szárítja ki a bőröd, de hamar leviszi. Nem pont erre a célra van kitalálva, de én néha erre használom, és nekem tökéletesen bevált.
2014. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ezt hol lehet beszerezni?
2014. jún. 21. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Dermofil paszta.sok kozmetikus használja a bőr nyugtatására.
2014. jún. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van itthon, de ha sebes részre eszem, beleszárad, és ha kimosom úgy hogy erősen "súrolom" akkor az egész még csúnyább lesz..
2014. jún. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!