Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy miközben a...

Normális, hogy miközben a bikini vonalamat borotválom ömlik belőle a vér?

Figyelt kérdés
Mostanában inkább epilálni szoktam, mert attól nem annyira szokott vérezni, de a borotvától rettenetesen. Ma megint borotválnom kellett, mert holnap megyek strandra és még nem voltak elég nagyok a szőrszálak, hogy a régi Braun epilátorom el tudjon vele bánni. Csakhogy most holnapra, olyan csúnya sebes lesz valószínűleg, hogy csak na.:/ Azt olvastam, hogy babahintőpor segít, de gondolom holnapra az sem mulasztja el.:((
2014. jún. 22. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Bepanthen, Neogranormon vagy bármilyen bőrnyugtató krém segíthet, de nem biztos hogy holnapra elmulasztja.
2014. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem normális, hogy vérzel a szőrtelenítés közben. Ha a borotválás közben vérzel, az a te hibád, mert rosszul csinálod. Felejtsd el a borotvát, ha ilyen béna vagy. Vegyél inkább szőrtelenítő krémet (van kifejezetten intim területre való), vagy spray-t.
2014. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem csinálom rosszul, csak már előtte is be voltak gyulladva a szőrtüszőim és így nagyon vérzik. Nem megvágom magam, hanem pontokba vérzek, ahol a begyulladt szőrtüszők vannak. A szőrtelenítőkrémeket, meg az ilyen hasonló szereket nem szeretem. Maradok az epilátornál, legalábbis a bikini vonalamon (csak most nem tudtam tudtam ezt használni, mint már írtam ). Igaz, egy-két pontban azzal is vérzek, de az még indig jobb.

Az elsőnek köszönöm, bekenem akkor Neogranormonnal, hátha jobb lesz.

2014. jún. 22. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Begyulladt területet sehogy nem szabad szőrteleníteni, pihentetni kéne amíg helyrejön.
2014. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom begyullad az epillátortól és még rá is borotválsz, ezzel szétszabdalva a gyulladásokat... gratulálok :D
2014. jún. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az epilátortól csak egy kicist gyullad be, de az hamar elúlik. A borotválástól viszont több napra is begyullad és most is attól gyulladt be, és azt borotváltam megint le. Amúgy epilálni szoktam, de most kétszer egymás után is borotválnom kellett. Legközelebb inkább szenvedek az epilátorral, mert kicsit öreg már, de az is kiszedte volna valszeg ezeket a kicsi szőrszálakat, csak tovább tartott volna.

Na, de már mindegy, valamennyire jobban néz ki mostmár. Azért, aki segítő szándékkal írt, annak köszönöm.

2014. jún. 23. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!