Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csak hagyományos színben...

Miért csak hagyományos színben kaphatók tartós hajfestékek?

Figyelt kérdés
Miért nincs pink,kék,zöld ..stb?? Szerintem ha kipakolnák őket a polcra a többi mellé biztos vennék azokat is. De miért nem gyártják?

#haj kék szines festék
2014. jún. 24. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyne gyártanák, fodrászkellékesnél lehet kapni.
2014. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék drogériában, mert nincs rá akkora kereslet. Fodrászkellékesnél kapsz bármilyen színben.
2014. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes hogy a sötétebb lilás meg pirosas árnyalatok szintén nem természetesek, azokat mégis lehet kapni drogériában és sokan is festik olyanra a hajukat.
2014. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem érné meg, mert akik csak 1-1 alkalomra akarják kékre festeni a hajukat úgyis kimoshatót vesznek, azt lehet kapni bármelyik drogériában vagy hipermarketben. Fodrászkellékeket áruló boltban viszont tényleg bármilyen színt találsz.

Amúgy nem hiszem, hogy sokkal többen vennék, ha kipakolnák a boltba.

2014. jún. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as! Szerintem nézz végig az utcán és számold meg, hogy adott idő alatt, hány festett vörös hajú nőt látsz és hány kéket. na ezért nem árulják a drogériában az extrémebb színeket.
2014. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: ezzel tisztában vagyok, de a piros meg a padlizsán miért nem számít extrémnek? Nagyi korú nők simán ilyenre festik a hajukat, pedig nem természetes szín egyik se.
2014. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az idős nők nem direkt akarják ilyenre, csak ilyenre sikerül, mivel az ősz hajat nem úgy fogja be egy szép sötét padlizsán hajfesték, mint mondjuk egy barnát. Utána meg gondolom nem foglalkoznak vele, vagy nincs pénzük fodrászra, aki rendesen megcsinálná nekik.
2014. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy bármilyen színt lehet kapni de csak alkalomra engem az érdekel hogy hosszútávra miért nem? Szerintem hülyeség hogy nem vennék meg.. minden vacakra van vevő csak jó PR marketing kell mellé :D
2014. jún. 30. 23:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Van tartós hajfesték is ezekben a színekben, nem csak színező. Csak egyrészt sokszor hamarabb kikopnak (a vörös is van akinek kikopik); másrészt le kell(ene) szívatni a hajat hogy szép legyen a szín, és ezt sokan nem akarják; harmadrészt sok iskolában / munkahelyen nem megengedett.

[link]

Japánban pl egész gyakori.

2014. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!