Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hagyományos diffúzorral lehet...

Hagyományos diffúzorral lehet ilyen göndör hajat csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

NEM sedusa hajzáritóval, mert azt már sehol nem lehet kapni. Ha ilyen hajat ne is akkor linkeltek egy olyan hajat amit hagyományos difúzorral meg lehet csinálni?


2014. jún. 8. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Na de milyen a hajad? Ha alapból szögegyenes, azon nem változtat a diffúzor sem. Az inkább azért van mert akinek göndör alapból a haja annak a sima hajszárító nagyon hülye fejet csinál.
2014. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
enyhe göndör hajam van :)
2014. jún. 8. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, nekem hullámos a hajam, és diffuzoros hajszárítóval ilyen lesz.

de csak ha nem túl hosszú, ugyanis minél hosszabb, annál inkább maga a haj súlya kihúzza a hullámokat.


nekem félhosszú (a vállamig érő) hajam ilyen lett, amikor megmostam, balzsamoztam, törölközővel felitattam a nedvességet róla, aztán LOREAL Studio Line göndörítővel befújtam a fejem, és előre hajtott fejjel, a tincseket gyürködve (összepréseled a markoddal a hajat) szárítottam a tölcsérrel (diffuzor). persze ezt a lorealos göndörítőt még a majdnem elkészült hajra megint rá kell fújni, esetleg vizes kézzel még egy kicsit gyürködni a frizurát...


már hosszabb a hajam, nem működik a dolog...

2014. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!