Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a sampon amitől...

Melyik az a sampon amitől sokáig illatos marad a haj?

Figyelt kérdés

Még nem találtam meg azt a sampont amitől minimum fél napig vagy 1 napig illatos maradna a hajam.

Lehet hogy túlságosan kimosom belőle? Vagy rossz sampont választok?

Kinek mi vált be?:)



2014. jún. 28. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tigi bed head...egy napig eperillatú a hajam tőle. A hajammal pedig csodát tett.
2014. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Balea After Sun

[link]

Következő mosásig naptej illatú a hajam.

2014. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. jún. 28. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak egy bizonyos sampont használhatok, mert korpásodik a hajam, H&S-t, így nem illatos.


Én parfümmel fújom reggelente, és beválik. Carrie csinálta ezt a Szex és NY-ban, onnan tanultam:)))


26N

2014. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Nekem szerencsére nem igényel túlzott gondoskodást,normálisan korpásodik egy idő után de azt nem várom meg.Inkább az illatra megyek mivel nem igényel túlzott figyelmet az ápolása.

2014. jún. 29. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Elseve rózsaszín (tükörfény) sampont használok, következő hajmosásig simán illatozik a hajam és nagyon szeretem az illatát. Amúgy is szeretem, mert szép fényes lesz tőle a hajam.
2014. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé igénybevett a hajam, így a Garnier Fructis: Goodbye Damage sampont, balzsamot és hajvégápolót használom, de szerintem a sampont magában akkor is érdemes használni, ha teljesen egészséges hajad van, megelőzésképp. Én három nap után is érzem az illatát, mások is mindig mondják, hogy mennyire jó illata van. :D
2014. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszii:) ment a zöld!
2014. jún. 29. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!