Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez mahagóninak számít vagy...

Ez mahagóninak számít vagy nem? Én hogy érhetném el ezt a hajszínt, ha most természetes sötétbarna hajam van?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 30. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:

itt egy másik link is:


[link]


:)

2014. jún. 30. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nevezném ezt mahagóninak. A mahagóni vöröses beütésű, de a képeken nincs semmi vöröses.

Én is sötétbarna voltam. ha világosítani szeretnél a hajadon, a barna lehető legvilágosabb árnyalatát vedd meg, vagy pedig egy barnás szőkét (ne félj, szőke úgysem leszel).

Tehát először a világosításra menj rá, utána próbáld megtalálni ezt a színt, bár előre szólok, nehéz lesz.


Tipp: ha sötétbarnát veszel, fekete lesz a hajad, és csak néhány hajmosás után leszel sötétbarna. Ha középbarnát veszel, sötétbarna lesz a hajad.


Nekem most ilyesmi a hajszínem:

[link]


Én is természetes sötétbarnára kentem rá, bár tény, az én hajam alapból kopottas volt, nem az a szép, csillogó feketével vetekedő sötétbarna, azért is akartam új színt neki. De a lényeg, hogy házilag is tudsz világosítani, ha türelmes vagy, nem kell feltétlenül leszívnia a fodrásznak. Én három hónapja festem a hajam.

2014. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es! Milyen festékkel fested a hajadat? Nagyon szép szín!
2014. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az a gond, hogy magát a festéket nem találtam még meg, de megkopva pont ilyen, egyáltalán nem csúnya, talán jobban is szeretem, mint frissen festve.


Az első két alkalommal L'Oreal Casting Creme Gloss-szal festettem, az világosított a hajamon (Sötét karamell a szín neve). Frissen festve nem tetszett annyira, nem volt csúnya, de mást vártam, de első mosás után szép lett, és minden egyes mosással egyre szebb színe lett, gyönyörű, napfényben vöröses. :)


Aztán most három hete festettem rá Perfect Mousse-t, kárminvörös nevű színt, hát az borzalmas volt frissen festve, de megkopott, és megint inkább a karamellre hasonlít. Lényegében két festék keveréke van most a hajamon, de összességében simán jó, ha megelégszel a Sötét karamellel, mert kb. már most is az van a hajamon, szerencsére a vörös festék termékcsaládja hamar kopós fajta.


Szóval próbáld ki a karamellt. :)

2014. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áááá úristen, ugyanezt a hajat akarom én is!! :DD volt már egy kérdésem, és ugyanezt a képet linkeltem, ha meglenne a festék annak nagyon örülnék :))
2014. jún. 30. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

ez talán fahéj vagy mogyoró barna

festéket nem tudok, függ az alapszíntől is

2014. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok érdemben hozzászólni, ne haragudj, csak szeretném látni, hogy miket tanácsolnak :)
2014. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!