Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arctonic hasznal? Vagy...

Serenity-cica kérdése:

Melyik arctonic hasznal? Vagy mi jo a miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
nagyon zsiros az arcborom es ebbol adodoan miteszeres is. tudnatok valamitajanlani ra, ami hasznal? nem feltetlenul csak tonic. barmi ami hasznal. koszonom!

2014. júl. 1. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrradír, gőzölés után nyomkodás, házi mitesszer tapasz, AHA savas krémek. A tonik magában semmit nem ér.
2014. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem kombinált bőröm van a T vonalon mindig fénylik a bőröm és ott jönnek ki rajta a pattanások is.


Én nemrég kezdtem el uborkát használni. Megmosom az arcom reggel és este, utána egy szelet uborkával áttörlöm az arcom. Másfél hét után már nem zsíros a bőröm, nincsenek mitesszereim.


Ha van pattanás ami nekem hormonális okokból menstruáció környékén szokott lenni mindig azt pedig paradicsom lével lekenem.


Most már csak heti 1x kell az uborkát használnom és teljesen matt a bőröm nincs vele problémám.


Szerintem egy próbát megér a dolog hátha neked is beválik :)

2014. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régebben nekem is nagyon pattanásos volt az arcom. Doktornő írt fel Duac Gélt, nagyon jó! De nyáron a melegtől mindig kipattogok :/
2014. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!