Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljal, ha már itthon...

Mit csináljal, ha már itthon is sminkelem magam és azzal érzem magam jobban?

Figyelt kérdés
Màsnàl is van ilyen?:///
2014. júl. 1. 17:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit csinàljak*
2014. júl. 1. 17:42
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is kisminkelem magam itthonra, mert én úgy érzem magam jól.

Mondjuk az a rengeteg smink, amit én magamra kenek... Csak a natúrkozmetikumokat bírja a bőröm, így van egy darab korrektorom, pattanásaim nincsenek, csak a karikáimra használom; meg egy spirálom, azzal is csak a felső pillasort festem ki.


Ha viszont sokmindent kensz magadra, az nem jó, mert egyrészt nem szellőzik a bőröd és hamar ráncos leszel, másrészt akkor az énképeddel van valami baj.

2014. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sminkeld magad otthon is, és érezd magad jobban.


Mi a kérdés?

2014. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Régen én is így voltam, alapozó+spirál otthonra is.

Fokozatosan álltam le. Előbb az alapozót lecseréltem korrektorra, majd elhagytam a spirált, végül a korrektort is.

Már csak utcára sminkelek.

2014. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem mit akarsz kérdezni... ha neked így jó akkor csináld. Használj natúr kozmetikumokat és nem lesz nagy gond.

Ha meg nem akarod ezt csinálni akkor ne sminkelj.

2014. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Használj olyan kozmetikumokat amik nem okoznak a későbbiekben ráncokat stb.. annyira a bőrödön, olyan bőrkímélő termékeket

mint pl.: színezett hidratáló/ BB krém... alapozó helyett és akkor később a bőröd sem bánja.

Nekem személy szerint nincs ilyen, habár pár éve a szempillaspirál nélkül én sem lettem volna szívesen meg.

2014. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leszokni róla. Én csak alapozót (most nyáron BB krémet), korrektort, és néha szempillaspirált használok, de csak akkor, ha megyek valahova. Itthon sose sminkelem magam, mert itthon napközbe ápolom a bőröm: a száraz részeket kenegetem, a pattanásaimra külön krémet kenek, meg a hegekre Neogranormont. Szerintem ez nem jó, ha csak sminkel látod magad szépnek. Persze, én is úgy vagyok vele, hogy amikor sikerült elfednem a kis tetű pattanásaimat, és hegeimet, sokkal szebben nézek ki. De én meg úgy vagyok vele, ha nem megyek sehova se, csak itthon ülök, akkor pazarlás volt a smink. :D
2014. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos annyira megszoktad az arcodat sminkkel, hogy anélkül azt hiszed nem vagy szép. Ez biztos megváltozna ha lenne egy pasid aki azt mondaná hogy smink nélkül is szép vagy.
2014. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!