Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy bírjátok ezt...

Lányok, ti hogy bírjátok ezt a folyamatos szőrtelenítési szezont, most hogy itt van a rövid gatya és szoknya idő?

Figyelt kérdés
Én epilálok, de már nagyon unom, mert hiába mondják, hogy az epilálástól sokáig maradok sima, nem, egyáltalán nem, kb más másnap elkezdenek nőni a szőrszálaim, mert 3 fázisban nő a szőr... mennyivel jobb a pasiknak. :(
2014. júl. 2. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én borotválom a lábam és a karom (sajnos a karom nagyon kipattog és kisebesedik a gyantától és az epilátortól is, a lábamon meg mindig benőnek a szőrök és attól lesz ronda, ráadásul hamar visszanő). A karom minden nap leszedem, mondjuk nem lenne muszáj, mert kb. 3 nap után kezd közelről látszani. A lábam heti kétszer átlagban, de ilyenkor is mindig csak hosszú gatyában vagyok, úgyhogy nem is látszik, de év közben is le szoktam kapni.
2014. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon elegem van! Gyűlölöm az egészet! Néha már olyan szintű dührohamot kapok, hogy legszívesebben elrohannék végleges szőrtelenítésre. Csak hát elég drága :/
2014. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan szörnyü... :)

Úgy általánosságban gyantáztatok, föleg télen, tehát nyárra már szépen megritkulnak a szálak.

Nagyobb nyaraláshoz úgy számolom , hogy elötte lehessen gyantázni.

Különben Phandy'st használok, azt pedig nagyon rövidnél is lehet már. :)

Ha nem úgy kapok idöpontot a kozmetikushoz, akkor belefér egy-egy borotválás vagy trimmelés, de csak néhány, nehogy újra erösödjön! :)

Különben Bónusz Brigádon, KuponVilágon szuper kezeléssorozatokat adnak végleges szörtelenítés témában, szerintem befizetek egyre összel. :)

Szép nyarat lányok!! :)

2014. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyrészt, akinek van rá pénz, annak lézer vagy ipl

akinek meg az epilálás csak egy napig tart, ott a gond, hogy nem ki, hanem eltépitek a szőrszálakat, teljesen feszesen kell a bőrt epilálni és derékszögben

2015. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!